ממלכי ישראל לבר אילן: מיקום הפגנת גור שונה

לאחר פגישה עם ממז ירושלים, הוחלט כי לאור צפי להגעת ההמונים, מיקום העצרת יועתק ממלכי ישראל בגאולה לכביש בר אילן. בציר שבין צומת אפריון לצומת שמואל הנביא. { מחאת ערד}

לאחר המחאה ההמונית בבני ברק ובאשדוד, בגור רוצים למנף את המחאה ולהביאה גם לירושלים.  הערב נפגשו מארגני העצרת  חנוך זייברט הרב יוחנן וויצמן יוסף דייטש וישראל מינקה באיזור בר אילן.

לאחר פגישה עם ממז ירושלים, הוחלט כי לאור צפי להגעת ההמונים, מיקום העצרת יועתק ממלכי ישראל בגאולה לכביש בר אילן. בציר שבין צומת אפריון לצומת שמואל הנביא.

במקביל, נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגר"ש כהן שליט"א מיד עם נחיתתו בארץ, התבטא בכאב ובמחאה גדולה על חילול בית הכנסת בערד, ואמר כי הדבר שנעשה שם הוא "חילול ה' וחילול הקודש". מרן שליט"א הוסיף ואמר, כי "התיקון לכך הוא לפעול ביתר שאת לשמירת כבוד בית הכנסת, שלא לדבר בו דברים בטלים ושיחת חולין".

1 תגובות

  1. יענקל ליצמן ניסה לרתום את הגראי"ל שטיינמן למאבק בערד – ונכשל ודו"ק האמת ייוצא לאור!
    אספר לכם סיפור אמיתי שהיה לפני 15 שנה, כשרצו כל הרבנים בא"י שכל עם ישראל ייצאו יום אחד ביחד להתפלל ולבקש הגאולה שלמה, כל גדולי ישראל היו בעד היום תפלה, אך האדמו"ר מגור היה היחידי שעצר אז היום תפלה, בגלל חשש בטחוני של פיגוע ר"ל, ובגלל זה נתבטל מעמד הקדוש הזה, ובעצם רואים בחוש שהמשיח עוד לא הגיע בגלל….,

    תגידו לי, מה קרה עכשיו? כבר אין חשש בטחוני???? איזה בלוף ??? איזה כפירה בקב"ה? איזה דרך של עמלקים???? התנהגות כמו המשכילים ממש, איזה בושה לעם ישראל ש-שר מכנסת המינים מוביל עם ישראל לשמד. שלוחי השטן ממש, להפגין בבני ברק וירושלם וכו' אך ורק בעד בנין, היינו הפגנה בעד כסף, תגידו לי, זה לא מוזר ?

    איך ליצמן שר הבריאות שומר שבת – כל יום יש פרסומת בטלוויזיה עם נשים הלבושות בחוסר בצניעות המודעות הם מטעם משרד הבריאות ומשודר בשבת.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |

Comments are closed.