לפיד מסית: "ממשלה סחטנית ומבזה"

יו"ר 'יש עתיד' יוצא במתקפה חריפה על הממשלה ומכנה אותה "סחטנית, צרה, סקטוריאלית ומזיקה"

יו"ר יש עתיד ושר האוצר לשעבר, יאיר לפיד, יוצא הבוקר במתקפה חריפה נגד הממשלה החדשה – כשעיקר האש מכוונת נגד מרכיביה הדתיים והחרדיים. "דווקא ביום הזה, יום ההוקרה לחיילי המילואים, מוקמת ממשלה שחורטת על דגלה את ביטול השוויון בנטל. כל אבירי הביטחון, ביבי, בוגי ובנט חותמים היום על הסכם כניעה שאומר: הפראיירים ימשיכו ללכת לצבא, הפראיירים ימשיכו לשלוח את הילדים שלהם לצבא, הפראיירים ימשיכו לצאת לעבוד ואלה שיושבים ליד הצלחת יקבלו שחרור כי עכשיו הם הצליחו לסחוט את הקואליציה", כתב הבוקר לפיד בדף הפייסבוק שלו והוסיף: "הממשלה הזאת היא ממשלה צרה, סחטנית ופרנואידית, וזה מבזה כל אזרח ישראלי שמשרת בצבא, יוצא לעבודה ומשלם מסים".

המתקפה הבוקר היא המשך לפוסט שפירסם לפיד אמש בדף הפייסבוק שלו, בו נאמר: "הייתי רוצה לברך הלילה, אבל אין על מה. ממשלה צרה, חשדנית וסקטוריאלית יוצאת לדרכה. התפקיד שלנו הוא להיות האלטרנטיבה שלה, וזה מה שנהיה…אנחנו נהיה שם כל יום מחדש. במליאת הכנסת, בוועדות, בבית המשפט העליון, ברחובות ובכיכרות".

לפיד הוסיף: "נעשה הכל כדי לשמור על השיוויון בנטל, על טוהר המידות, על שלטון החוק, על לימודי המתמטיקה והאנגלית לכל ילד, על היציאה לעבודה, על יחסינו עם הקהילייה הבינלאומית, על הבטחון, על כך שתיפסק מכירת החיסול של המדינה למפלגות סקטוריאליות ולפוליטיקאים מושחתים שעסוקים רק בעצמם".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מר לפיד כנראה עוד לא הפנים תוצאות הבחירות אז אני רוצה להודיע לו מפה שמר לפיד היקר רוב העם פשוט
    לא חושב כמוך והעובדה היא שירדת ב11 מנדטים ואם תמשיך כך רוב הסיכויים שבבחירות הבאות אתה לא תעבור את אחוז החסימה לתשומת ליבך !!

    עופר |
    הגב