ממשלת ישראל: אתם האשמים! / ברוך מרזל

ברוך מרזל מגנה את תוקפי החייל במאה שערים ויחד עם זה שולח אצבע מאשימה לביבי נתניהו ולשר אהרונוביץ', שתקפו את הבעיות הקשות בתחום ביטחון הפנים- במסיבות עיתונאים והצהרות לתקשורת

גם אני מגנה.

אני מגנה את תקיפת החייל על ידי חבורת שונאי ישראל בחסות "החרדים", שכמו ארגוני השמאל הקיצוני גם הם פועלים במימון זר של שונאי מדינת ישראל. חבורה זו הפעילה במשך פעמים רבות, אלימות כנגד אנשי ציבור ורבנים חרדים, כולל כמה מגדולי ישראל ובהם מרן הרב אלישיב זצ"ל.

האלימות שלהם גורמת נזק וצער יום יומי לציבור החרדי שבשל הפילוגים בתוכו, גורמי שוליים אלו התחזקו.

אבל יותר משאני מגנה את חבורת הפושעים חולי הנפש משולי הציבור החרדי שהאבן שזרקו פגעה בציבור החרדי יותר באחרים, אני מגנה ובז לממשלת ישראל בראשות ביבי נתניהו, שבמקום לטפל בפושעים, מוציא הודעה לתקשורת כפי שהוא "מטפל" בהרבה בעיות חשובות במדינת ישראל: פשיעה במגזר הערבי, בניה בלתי חוקית, פרוטקשן, גניבות והתפרצויות, הסתה והמרדה, התפרעויות יום יומיות, במקום לשלוח את המשטרה לפושעים- ביבי מוציא הודעות לתקשורת.

וזו גם ההזדמנות, אולי האחרונה, לגנות את אהרונוביץ', שר המשטרה הכושל ביותר במדינת ישראל, שתקף אף הוא את בעיות הקשות ביותר שיש בתחום ביטחון הפנים, במסיבות עיתונאים והצהרות מחד ואפס מעש מאידך. אזרחי ישראל ירוויחו לפחות משהו אחד מהקמת הממשלה החדשה- אהרונוביץ' הולך הביתה "ברוך שפטרנו".

ברוך מרזל- עוצמה יהודית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.