ממשלת מיעוט? גנץ: "בוחנים חלופות נוספות להקמת ממשלה"

יו"ר כחול לבן בני גנץ מצהיר לראשונה כי יעשה מאמץ להקים ממשלה גם בלי הליכוד.

יו"ר כחול לבן בני גנץ מצהיר לראשונה כי יעשה מאמץ להקים ממשלה גם בלי הליכוד. בפוסט שכתב בפייסבוק הוא רמז על המשך תוכניתו הפוליטית: "המשימה הראשית הייתה ונותרה – הקמת ממשלת אחדות רחבה"., כתב בפתח הפוסט,גנץ ממשיך ומגלה "במקביל, אנו בוחנים חלופות נוספות להקמת ממשלה במידה והמו"מ מול הליכוד לא יבשיל.

כאן רומז גנץ על כוונתו להקים ממשלת מיעוט, "מטבע הדברים, יש דברים שנעשים בחדרי חדרים ואין באפשרותי להרחיב על כך בשלב זה."

גנץ טוען כי  "‏כנראה שנתניהו, החליט לגרור את ישראל למערכת בחירות בפעם השלישית" , יו"ר 'כחול לבן'התבטא בחריפות נגד הליכוד ואמר "זה אסון למדינה ואיני מבין איך נתניהו, שמבין את ההשלכות החמורות של מהלך כזה, מסוגל לעשות זאת".

גנץ הוסיף "בכל מקרה, בשבילי ישראל לפני הכל ואני מתחייב שאעשה הכל כדי למנוע זאת
‏‎משימה הראשית הייתה ונותרה – הקמת ממשלת אחדות רחבה וליברלית".יו"ר סיעת הליכוד מיקי זוהר מסר בתגובה: "‏אף אחד לא מופתע מהדיווח המדוייק הזה, אבל כן כדאי שתהיו מוטרדים ממנו כי בכחול לבן מוכנים למכור את המדינה בשביל לנטרל את נתניהו."

מיקי זוהר בתגובה: אף אחד לא מופתע מהדיווח המדוייק הזה, אבל כן כדאי שתהיו מוטרדים ממנו כי בכחול לבן מוכנים למכור את המדינה בשביל לנטרל את נתניהו.
אני מאוד מקווה שליברמן לא יסכים לדבר שכזה, הוא היחיד שיכול למנוע את הסכנה הזו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.