ממשרד הביטחון עד ראב"ד: חתונת בנו של יו"ר ועד הישיבות

מרנן גדולי ישראל שליט"א, אדמורי"ם ונשיאות עולם התורה לשבטיו ולחוגיו, מרנן ראשי הישיבות, רבנים ראשי המערכת הפוליטית, נציגי משרד הביטחון ואישי ציבור רבים השתתפו אמש בחתונת בנו של יו"ר ועד הישיבות הגרח"א קאופמן שליט"א – שוקי לרר תיעד

אמש נערכה חתונת בנו של יו"ר ועד הישיבות הגרח"א קאופמן שליט"א, איש אמונם של מרנן ורבנן גדולי ישראל ושליחם הנאמן לצרכי עולם התורה. החתונה שנערכה באחוזת וגשל בבני ברק, התקיימה בהשתתפות רשכבה"ג מרן שר התורה שליט"א שבאופן נדיר והיסטורי הגיע להשתתף בשמחה כהוקרה לנאמנו, ועימו מרן רבינו ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין שליט"א המכהן כנשיא ועד הפועל של ועד הישיבות, שהגיע לחופה באופן מיוחד, לצד שורה ארוכה של אדמורי"ם, ראשי ישיבות, רבנים ואישי ציבור מכל גווני הקשת הפוליטית החרדית.

את החופה פיאר מרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין שליט"א. ובסידור קידושין כובד מרן ראש ישיבת פוניבז הגרב"ד פוברסקי שליט"א.

בחתונה השתתפו אלפים בהם מרבית ראשי הישיבות בארץ הקודש, כאשר במפתיע נכחו בקהל גם ראשי ישיבות המזוהים עם אנשי היישוב הישן, לצד ראשי עולם התורה הדתי לאומי, כהוקרה למי שפועל בתפקידו למען עולם התורה ולמען כל לומד תורה שתורתו אומנותו, דבר המביא את עולם התורה לשיאי פריחה והתעצמות מבורכת, לצד תקיפות ועמידה איתנה על שלומם של לומדי התורה מכל רוח רעה בחינת "כל כלי יוצר עליך לא יצלח"

צילום: שוקי לרר

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. "ד´ מה רבו צרי, רבים קמים עלי. רבים אומרים לנפשי אין ישועתה לו באלוקים. ואתה ד´ מגן בעדי, קומה ד´ הושיעני כי לד´ הישועה"!!!

  נקודה למחשבה…

  על התרגיל המסריח וההונאה הציבורית של 'ועד הישיבות' ונציגי המפלגות הסוררות דיווח חמור בנושא גיוס בנות- / התרגיל המסריח של 'ועד הישיבות' בנושא התייצבות ראשונה של בני הישיבות לגיוס ר"ל.

  כידוע בעיצומם של ימים אלו מתגבש חוק גיוס חדש במרתפי הוועדה מטעם שר הבטחון הרוסי מר ליברמן בשיתוף פעולה בוגדני של נציגי המפלגות הסוררות, ובניצוח הארגון הצבאי 'ועד הישיבות' האחראי על הסלקציה במסגרת יעדי הגיוס למסלולי השמד, כשאותם נציגים עושים במחשך מעשיהם בגיבוש מתווה גיוס חדש וחמור שאמור לרצות לפי דבריהם את פריצי הבג"ץ לקידום מאסיבי של תהליך השוויון בנטל.

  אך דא עקא, והחשש והפחד שמקנן בקרבם של ראשי המדינה ושותפיהם בעלי החזות החרדית שעם קידום החוק, ההתנגדות הציבורית ביהדות החרדית רק תלך ותגבר כשעוד ועוד אלפי בני ישיבות יצטרפו ללגיונו של מלך, גבורי הכוח ובני העליה, ולא יתייצבו בלשכתם הטמאה כהוראת רבותינו שרי התורה והיראה זיע"א ויבדלחט"א, על כן הגו אותם חבר מרעים עצרת בוגדים רעיון נפלא איך להטעות את הציבור ולפרוס להם רשת ומלכודת פסיכולוגית, כשמעתה בהסכמה משותפת עם שר הבטחון תלמידי הישיבות לא יצטרכו להתייצב בצו ראשון בלשכות הגיוס, ואותם חיילים יציפו את איזורי הישיבות ושם יתייצבו בני הישיבות הצעירים להגיש את השאלון הממולא והחתום על ידם ח"ו.

  ובכן מעתה יוכלו אותם רמאים [ועד הישיבות] להטעות עיני הציבור ולהציג מצג שווא כאילו מעתה כבר אינו מדובר ב"התייצבות בלשכת הגיוס" וממילא על כגון דא יטענו באווילותם כאילו לא חל לכל הפחות בהתייצבות ראשונה הוראת רבותינו שלא להתייצב. ולאחר מכן כבר יסתגלו הבחורים להתייצב להמשך הסדר הדיחוי גם בלשכותיהם הרשמיות.

  גם באמצעות הספין והתרגיל המכוער והשקוף הזה, הם מקוים שהציבור יילך שולל אחריהם ויראה בזה כצעד בונה אימון לקראת המשך הצעדים הקשים שבדרך עם גיבוש החוק החדש והנורא. בכך הם ממשיכים להרדים בסמי הרדמה את הציבור, מתוך תקוה לסגל אותם אט אט בתכנית השלבים עד להשמדה הסופית רח"ל.

  כך גם הם 'מרוויחים' לסגל את הציבור החרדי ובני הישיבות לנוכחות חיילים וחרד"קים בסביבת ישיבותיהם ובריכוזים החרדיים, וגם יוצרים פה הכרות ידידודית ראשונית [כביכול] עם הבחורים הצעירים, לקראת המשך הדרך בהתייצבויות הבאות שתערכנה בלשכותיהם הטמאות.

  הם כמובן לא מדגישים פה שמדובר פה אך ורק לגבי ההתייצבות הראשונה, וכמו"כ אינם מסבירים לציבור שמדובר פה בתרגיל זמני שיכול להשתנות תוך רגע, כששר הבטחון הרוסי הכופר המחלל שבת וכו' יחליט להחזיר את המצב לקדמותו, אך בינתיים בכדי להרגיל את הציבור החרדי ליעדי הגיוס ולהקשחת תנאי הדיחוי של בני הישיבות, הם זורקים פה 'ספינים' שקריים שאין מאחוריהם שום בשורה של ממש.

  "ד´ מה רבו צרי, רבים קמים עלי.

  רבים אומרים לנפשי אין ישועתה לו באלוקים.

  ואתה ד´ מגן בעדי, קומה ד´ הושיעני כי לד´ הישועה"!!!

  פשוט נקודה למחשבה…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הפסוק מלמדת אותנו מִלְחָמָה לַד' "בַּעֲמָלֵק" מִדֹּר דֹּר. כל מי שמגין על המגייסים לצבא הם עמלקים רשעים וזה ברור כחמה. כעת חייבים למחות נגד העמלקים המגייסים חרדים לשמד וזימה. וזה חיוב דאורייתא ובפרט בדור אחרון הזה. דור יתום ממש. וְדַע, שֶׁחז"ל אמרו: הָאָדָם צָרִיךְ לַעֲבר עַל גֶּשֶׁר צַר מְאד מְאד! וְהַכְּלָל וְהָעִקָּר - שֶׁלּא יִפַּחֵד כְּלָל ובפרט לפני ביאת המשיח! הָעִקָּר לּא לפַּחֵד כְּלָל. הָעִקָּר לּא לפַּחֵד כְּלָל. הָעִקָּר לּא לפַּחֵד כְּלָל. רק חייבים לפחד מהקב"ה שאמר והיה העולם - היינו כל הזמן לפחד מהקב"ה! וזה פסק הלכה לפי כל גדולי הדור ולפי כל פוסקי הדור !!!!!!! ...

  הפסוק מלמדת אותנו מִלְחָמָה לַד' "בַּעֲמָלֵק" מִדֹּר דֹּר.
  כל מי שמגין על המגייסים לצבא השמד. הם עמלקים רשעים מסיונרים
  וזה ברור כחמה.
  כעת חייבים למחות נגד העמלקים המגייסים חרדים לשמד וזימה.
  וזה חיוב דאורייתא ובפרט בדור אחרון הזה. דור יתום ממש.
  וְדַע, שֶׁחז"ל אמרו: הָאָדָם צָרִיךְ לַעֲבר עַל גֶּשֶׁר צַר מְאד מְאד!
  וְהַכְּלָל וְהָעִקָּר – שֶׁלּא יִפַּחֵד כְּלָל ובפרט לפני ביאת המשיח!
  הָעִקָּר לּא לפַּחֵד כְּלָל. הָעִקָּר לּא לפַּחֵד כְּלָל. הָעִקָּר לּא לפַּחֵד כְּלָל.
  רק חייבים לפחד מהקב"ה שאמר והיה העולם – היינו כל הזמן לפחד מהקב"ה!
  וזה פסק הלכה לפי כל גדולי הדור ולפי כל פוסקי הדור !!!!!!!

  שוקי |
  הגב
 3. בתמונות יש הרבה מגייסים משומדים ביחד

  בתמונות יש הרבה מגייסים משומדים ביחד

  בתמונות יש הרבה מגייסים משומדים ביחד |
  הגב