מנהיגי הדור במכתב חיזוק: חובה להצביע להרב אבוטבול זה ענין של קידוש ד' – סיקור ותיעוד

[one_half_last]בעקבות הבחירות החוזרות שכפה בג"צ על תושבי העיר בית שמש, נכנס ראש עיריית בית שמש הרב משה אבוטבול למרנן ורבנן מרן ראש הישיבה הגאון רבי אהרון יהודה לייב שטיינמן שליט"א ומרן הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א וזכה לברכתם ולעידודם לקראת המערכה.

הרב אבוטבול זכה למכתב ממרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א שצירף מכתב קודש כשאליו הצטרף אף מרן רה"י הגראי"ל שטינמן שליט"א. במכתב של הגר"ח נכתב: "בענין הבחירות בעיר בית שמש אשר ליהודא, שהרבה גופי תורה תלויים בזה, קדושה וטהרה, הכנסת כלה אלפי דירות לחרדים וכו', וכבר אמרו חז"ל בסנהדרין מפני מה זכה עמרי למלכות מפני שהוסיף כרך אחד בא"י, לכן אבקש לחזק שיבחר ראש עיר חרדי, ונזכה לגאולה שלמה בב"א". סיים מרן שר התורה.

על כך הוסיף ג"כ בכתב ידו מרן ראש הישיבה שליט"א "גם אני מצטרף שיתרבה תורה ויראת שמים".

מרנן ורבנן אף חיזקו את ראש העיר הרב משה אבוטבול, ובירכו אותו ואת כל המסייעים להצלחת המערכה הגדולה בעיר בית שמש, שיצליח ה' דרכם, ואף הוסיפו כי הצלחת המערכה בבית שמש היא עניין של קידוש שם שמים ברבים, ולכך נקראים כל אשר רוח אלקים בקרבו לא לפרוש מן הציבור, אלא מחוייבים ללכת ולהצביע ואף להשפיע על אחרים שיצביעו, ובכך יצליחו לעשות למען עמנו ולמען ערי אלוקינו. אמרו במהלך הביקור.

צפו בתיעוד מהביקור
באדיבות המצלם
אבוטבול אצל מרן הגר''ח קניבסקי - צילום יחצ

אבוטבול אצל מרן הגראי''ל צילום יחצ

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בהצלחה אבוטבול, הצלחתך היא הצלחתינו.
  לא נגדך כיוון בית המשפט, כי אם נגדינו.

  מחר נצא כולנו בהמונינו, ונאמר לבית המשפט מה אנו חושבים עליו.

  חיים |
  הגב
 2. ולוואי ויתקדש שמו של מלך מלכי המלכים בעולמות כולם!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב