מנהיג ג'בהת א-נוסרה: "אסד ייפול בקרוב וחיזבאללה אחריו" (וידאו)

מנהיג ג'בהת א-נוסרה, בסוריה, העניק לרשת אל-ג'זירה בו הוא הביע אופטימיות לקראת תבוסת אסד,

הקרבות בסוריה: "אנחנו לא מקבלים שום סיוע ממדינות או מארגונים זרים ולא נמצאים בקשר עם אף גוף ביון". כך הבהיר אתמול (יום ד') מנהיג ג'בהת א-נוסרה, בסוריה, בראיון נדיר שהעניק לרשת אל-ג'זירה הוא הביע אופטימיות לקראת תבוסת אסד, "נפילתו של בשאר אסד לא תיקח עוד זמן רב. המערכה נמצאת בסיומה. אני לא רוצה לשדר אופטימיות רבה, אבל המערכה נכנסת לישורת האחרונה שלה".

" נפילת חיזבאללה, בעל הברית הלבנוני של משטר אסד, היא רק עניין של זמן". הבהיר.

 

"איך שאסד נופל, הוא יידחק לדרום לבנון. אפילו הנוכחות שלו בדאחייה של ביירות תהיה בסימן שאלה וזאת בלי שום התערבות שלנו בלבנון". הוא קרא לכל הכוחות והמפלגות בלבנון לדחוף לכיוון הזה. "אם אסד נופל, אז חיזבאללה נופל אוטומטית".

עצם הראיון שהעניק אבו מוחמד אל-ג'ולאני לאל-ג'זירה הקטארית, מעיד  שיש מי שדואג לסייע לארגונו במלחמה בסוריה נגד משטרו של בשאר אסד. הקטארים.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=-hwQT43vFZA]

ג'בהת א-נוסרה זוכה להצלחות רבות בשטח,. "המערכה עברה לאזורים העלוויים. השטחים שכבשנו מהווים את קווי ההגנה הקדמיים של אזורי החוף, בנוסף לכך שהם אזורים סוניים שנמצאים בסמיכות לאזורים שבהם נמצאים העלווים", אמר אל-ג'ולאני,

"יש מעגל נקמה גדול בין הסונים לבין העלווים אחרי מה שהעלווים עשו לסונים – רצח, עינויים, גירוש ועינוי נשים", אמר והבהיר כי אנשיו אינם נלחמים במי שלא נלחם בהם, מי שיתפרק מנשקו וייכנע לפני שנתגבר עליו, אז ניתן לו ביטחון והוא יתאחד עם משפחתו אחרי שיתנער מהמשטר – אפילו אם הוא רצח אלף אנשים משלנו"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.