מנהיג דאע"ש מאיים: "ניפגש בקרוב בפלסטין" (הקלטה)

בקלטת שמע שפורסמה הערב איים מנהיג דאע"ש "ניפגש בקרוב בפלסטין". "היהודים חשבו שאנחנו שכחנו את פלסטין וחשבו שהם הצליחו להסיח את דעתנו ממנה – כלל לא, יהודים, לא שכחנו את פלסטין לרגע", אמר בהקלטה. { ד"ש מדעא"ש }

מנהיג דאע"ש אבו באכר אל בגדאדי, איים היום (שבת) בפעם הראשונה באופן מפורש כלפי ישראל.

בקלטת שמע שפורסמה הערב  איים המנהיג "ניפגש בקרוב בפלסטין". "היהודים חשבו שאנחנו שכחנו את פלסטין וחשבו שהם הצליחו להסיח את דעתנו ממנה – כלל לא, יהודים, לא שכחנו את פלסטין לרגע", אמר בהקלטה. "ברשות אללה, לא נשכח אותה לעולם. בקרוב בקרוב, ברשות אללה, תשמעו את קולות הכניסה של הלוחמים ואת כוחות החלוץ שלהם מטילים עליכם מצור".

ראש דאע"ש הוסיף כי המתקפה על ישראל "תקרה ביום שאתם חושבים שהוא רחוק אך אנחנו חושבים שהוא קרוב – אנחנו מתקרבים אליכם יום אחרי יום". לדבריו, "לא תהיה לכם מנוחה ליום אחד, יהודים. ביתכם ואדמתכם בפלסטין לא יהיו אלא בית קברות עבורכם. אלוהים לא קיבץ אתכם בתוכה אלא כדי שהמוסלמים יהרגו אתכם, כך שתתחבאו מאחורי עצים וסלעים – ואתם כבר ידעתם זאת היטב״.

 

בקלטת הוסיף מנהיג דאעש: "ישראל תשלם מחיר כבד, החשבון יהיה קשה ותעמדו  בפני תוצאות נוראיות מצד הלוחמים שלנו". בהמשך הקלטת התייחס מנהיג הארגון גם לקרבות בסוריה ועירק, והודה כי דאע"ש ספג מספר מפלות בעבר: "איבדנו מספר שטחים לפני שנים, אבל עמדנו בפרץ וכיום אנו נמצאים בעיצומם של הניצחונות הגדולים ביותר בתולדותינו. התקיפות של רוסיה לא פוגעות בנו".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.