מנהיג הכת האפלה הרב שלמה הלברנץ מדבר: "רק השמדת ישראל תביא את הגאולה"

מעולם לא הגיעו אליו אך תחקיר 'המערכת' מגיעה לראשונה אל מנהיג הכת האפלה הרב שלמה הלברנץ שחומקת מרשויות החוק."אנחנו קיצונים כיוון שאנו נאמנים לתורה מדורי דורות ממתן תורה". צפו.

תחקיר 'המערכת' שמשודר בערוץ 2 מגיעה לראשונה אל מנהיג הכת האפלה הרב שלמה הלברנץ שחומקת מרשויות החוק.

המערכת בתחקיר פתיחת העונה

המערכת מגיעה לראשונה אל מנהיג הכת האפלה שחומקת מרשויות החוק. בחמישי הקרוב ב-21:00, תחקיר פתיחת העונה

‎Posted by ‎המערכת עם מיקי חיימוביץ'‎ on‎ יום שלישי 25 אוקטובר 2016

בתחקיר פתיחת העונה, הציגה מגישת התכנית מיקי יחימוביץ את ממצאי התחקיר על הכת הסגורה, שבה מתקיימים נישואים בגיל צעיר. לראשונה הסכים הרב הלברנץ להתראיין לתקשורת ומסר את גרסתו ל"רדיפת הממסד" ,"אנחנו קיצונים כיוון שאנו נאמנים לתורה מדורי  דורות ממתן תורה.

מנהיג הכת ציטט קטעים מהתנ"ך ולגלג על הציונות, "האגנדה הציונית היא השואה בעצמה, צריך להשמיד את מדינת ישראל, רק השמדת את ישראל תביא את הגאולה".

"על פי שולחן ערוך ניתן להתחתן בגיל צעיר, אך מעולם לא התחתנה ילדה בת 14, אומר מנהיג הכת, אך נחמה חרדית  בלונדינית בת 15 שנשלחה לחצרו בגיל צעיר של הרב מספרת דברים שונים, "הוא הקשיב לי במשך שעות ושימש כפסיכולוג, התחתנו פה ילדות בגיל צעיר", היא  אומרת, "הייתי צריכה להתקלח פעמים ביום במים קפואים בכדי לכפר על העוונות, בסוף הביאו לי בחור בן 35 גרוש לבחורה צעירה". חרדי נוסף מתאר על תופעת המלקות, "מי שחוטא מקבל 39 מלקות כפי שכתוב בתורה".

נחמה - הייתה בכת בגיל 15
נחמה – הייתה בכת בגיל 15

יניב  חרדי אדוק שהיה במתחם 'לב טהור' סיפר בתחקיר על התנאים הטובים שנותנים בהתחלה, " כפר יפה, הכל נראה קסום, רק לאחר מכן אתה מגלה כי ילדים נמצאים בתוך מרתף ומענים אותם באופן מחפיר, היו צרחות שעולות מן המרתף".

הלברנץ טוען שהממסד רודף אותו וכי מסתכלים עליהם כמו "למפלצות עם קרניים", אך העדויות שנשמעות בתחקיר 'המערכת' לא יתנו להלברנץ לבלבל את העובדות, קהילת החסידים שלצידו נראים כלהקת דגים שסרה למרותו ורואה במנהיג הקיצוני  כ"משה רבינו". מה שמעכב את סגירת המתחם על מנעול ובריח זה הליך משפטי אורך וסבוך שרק  הולך ומסתבך.

"חוסך שבטו שונא בנו"
"חוסך שבטו שונא בנו"

 

 

11 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אם כבר הזכרתם את הנוכל שמסתובב חופשי ששמו אהרון רמתי,אז תדעו לכם שממקור מוסמך שלמה הלברנץ מעביר לו כסף למימון הכת..
  והפושע אהרון מגייס כמה בנות ומטיס אותן לשם להביא את הכסף..המידע ממקור מוסמך..
  לדעתי ולפי המידע גם הכת של אהרון רמתי עומדת לפני פיצוץ

  מקור סודי |
  הגב
 2. מה לעשות שמשטרת ירושלים אוהבת את אהרון רמתי..הוא משלם להם כסף והם מעלימים עין,איכפת להם בכלל.
  כל עוד המשטרה לא תיכנס יותר לעומק הכת שלו לעולם לא תתפרק

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אם למשטרה ולמדינה לא איכפת מהכתות שיש לנו בארץ אז הלברנץ יעניין אותם?? ברור שלא כי הכל זה עניין של כמה שטרות,
  הלברנץ הוא יליד ירושלים ואת תחילת הכת הוא התחיל בירושלים ,שילם כמה שטרות ונעלם,זה בדיוק כמו אהרון רמתי מירושלים שמשלם כמה שטרות למשטרה ועושה מה שבא לו,אני גר סמוך לידו ורואה מה הבנות המסכנות עוברות שם זה פשוט לא להאמין איך למשטרה לא איכפת,הכל תמורת שטרות שנותן למשטרה ולעירייה.
  אני חושב שאם יגמר השוחד הזה ויחקרו יותר לעומק הכת שלו תתפרק והבנות ששבויות שם יצאו לחופשי בעז״ה

  שכן |
  הגב
 4. כבר פורסם מעל כל במה אפשרית שהנוכל הזה שר"י אינו *רב* ולעולם *לא הוסמך* לרבנות…

  יודעו ומכירו |
  הגב
  • מי? אהרון רמתי? ברור שלא..הוא בסך הכל חוטף בנות ומשעבד אותן

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 5. דאעא”ש ודאעא”ש!

  הבן נחמן והאבא שלמה “ארז” אלבררנס ימ”ח הם רוצחים!!!! (דאעא”ש ודאעא”ש! כפשוטו) ופושעים רשעים מסריחים עמלקים וכו’ מנהיגי הערב רב שבדורינו….כת, אנשים וילדים מנוצלים ע״י גורו מטורף, בשבי נפשי. מדובר באנשים בכת, רובם עברו התעלליות קשות ממנהיג הכת שלמה ארז הלברנץ ונמצאים בשבי נפשי קשה, כולל הילדים, אתם לא מבינים במה מדובר! מסכנים אנשי הכת.

  אלה בכלל יהודים? סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, בכלל לא מדובר בחרדים! יהודים? אלה יהודים? הצחקתם אותי, סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, הם האנטישמים הכי גדולים. לא פלא שהם לא מחפשים מפלט בישראל. חבורה של פסיכיים, צריך להוציא משם את כל הילדים.

  איך מתקיימת מבחינה כלכלית קהילה שיכולה יום אחד לקום ולעקור למקום אחר יום יום? מאיפה יש להם כל כך הרבה כסף?. גם מבחינת עלויות המעבר, גם מבחינת מציאת פרנסה במקום החדש לקבוצה שמגיעה כגוש אחד.

  נחוץ מבצע לחילוץ כל הקטינים מידי הכת המתעללת והמוטרפת הזו, וגם מאוד מאוד מסוכנים לילדיהם ולחסידיהם, חיים בכחש בטירוף קבוצתי שמנהיג הרב המופרע, כמו בכתות אחרות שנחשפו, כולם נאלצים להיות כפופים לטירוף של מנהיג סדיסטי נשים ובגירים אחרים שירצו בכך. לפי מה ששודר בתכנית של אמנון לוי הם מסוממים בתרופות הרגעה ולא מסוגלים לעשות שיקול דעת.

  “בכת לב [לא] טהור, אחד הלילות ראיתי איך נותנים מלקות לילד בן שבע. הורידו לו את הבגדים, השאירו אותו בתחתונים בלבד, השכיבו אותו וקשרו לו את הידיים והרגליים. 39 מלקות רצח נתנו לו בלי שום רחמנות, והילד צורח בוכה כמעט שהוא מת. ראיתי את זה בעיניים שלי. ארז-השטן! ואשתו נכחו שם בשעת ההלקאה” בשמחה גדולה! חייב לצעוק לעולם!!! הצלת נפשות ממש!! הפושע הגדול- ארז שלמה אלברנז מנהיג הכת, מרשה לעצמו להחזיק עורכי דין בשווי של +$1000 דולר לשעה שיצדיקו את מעשיו ויכסו אחר פשעיו, הוא משחד כל מי שרק אפשר.

  יש לציין כי מדובר במכה קשה עבור חברי הכת המסריח הקיצונית “לב [לא] טהור” אשר גורשה ב”ה כבר ממספר מדינות ואזורים בעולם. רק לפני כמה ימים דווח כי רוב חברי הכת עזבו את מקום מגוריהם בקנדה ועברו לגוואטמאלה בכדי להמנע מהאשמות ודיונים משפטיים של ניצול מיני.

  אנשי רשויות הרווחה במונטריאול העידו על כך שהילדים הוכו פיזית, חיו בהיגיינה נמוכה, הוכרחו לקחת כדורים שונים ללא מרשם, חתונה בגיל צעיר והפרה של החוק המקומי המכריח ילדים ללמוד את חומרי הלימוד המקומיים, דבר שלא יישמו.

  אלה יהודים? סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, רשעים!!! בכלל לא מדובר בחרדים! יהודים? אלה יהודים? הצחקתם אותי, סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, הם האנטישמים הכי גדולים. לא פלא שהם לא מחפשים מפלט בישראל.

  מדובר בכת סרוחה לב [לא] טהור שמשתמשת בדת בקטע ציני לעבירות מין נוראיות. הכת הזאת חיבת להתפרק, לפחות תקראו להם בשם האמיתי שלהם, הם כת קיצוניות פנאטית מגעילה. הם לא יהודים הם חולים. אמורים להיות בכלא לכל ימיהם על מה שהם מעוללים.

  מדובר בכת קיצונית שמתעללת בילדים, כת מטורפת שמתעללת בילדים ובנשים, הם ברחו מהחוק בקנדה מכיון שעמדו להוציא את כל הילדים למשפחות אומנות, הבריחו את הילדים האומללים לגאוטמלה וככה ברחו מהחוק בקנדה, שלמה [ארז] הלברנץ המממז הזה הגורו שלהם – ראש הכת “דאעא”ש” צריך לשבת בכלא כל החיים, הוא כבר ישב בעבר על חטיפת ילד.

  זה לא אפ’ דומה לחרדים זה כת שעוברים שם על הדברים הכי חמורים ביהדות האדמור-ארז-אלברנז זה אדם-בהמה-סרוחה כרזמתי זול בלבוש חרדי שמכה ומתעולל בילדים ונשים ועוד דברים גרועים שאני לא רוצה לכתוב ושכל אחד יבין לבד אין שמה גיטין על פי ההלכה “אלא האדמור” מחליט היום את פה, ומחר את שם, קהילה של מפגרים!!!! סליחה כת לא חרדים!!!! הם ברחו מקנדה כי בית משפט החליט להוציא הרבה מהילדים מהמשפחות שלהם וברוך השם שהם עזבו קנדה, לאשפז ארז הלברנז ובנו נחמן ימ"ח.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. מנהיג הכת האפלה הקיבוצניק "ארז" שלמה הלברנץ ימ"ח וזכרו, מדבר: "רק השמדת הכת תביא את הגאולה"
  מנהיג הכת האפלה הקיבוצניק "ארז" שלמה הלברנץ ימ"ח וזכרו, מדבר: "רק השמדת הכת תביא את הגאולה"
  מנהיג הכת האפלה הקיבוצניק "ארז" שלמה הלברנץ ימ"ח וזכרו, מדבר: "רק השמדת הכת תביא את הגאולה"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אני ראיתי את הכתבה ששודרה בערוץ 2.שנים כולם יודעים מה שקורה שם ומשום מה לא עושים כלום בנידון.החברנץ לא רב ולא אדמור הוא קיבוצניק "שחזר בתשובה"ויש עדר דל מטומטמים עיורים שהולכים אחריו.כולם שם רזים באופן שנראה חולני כולם שם עם עיניים חומות גדולות ועצובות בלי שום ניצוץ בעיניים הם מתים מהלכים הם חיים בעוני מחפיר הגברים לומדים הנשים יולדות וזה החיים שלהם תסתכלו על הילדים הבנות לובשות שכבות של בגדים שחורים לא שמלות מבעוניות כמו ילדות חרדיות נורמליות אף ילד לא מחייך שם הם בורחים וזה ברור למה הם כל הזמן במנוסה

   דרומית |
   הגב