מנהיג נטורי קרתא בראיון לערוץ הפלסטיני (וידאו)

מביתו במאה שערים העניק מנהיג נטורי קרתא ראיון לערוץ הטלוויזיה "אל-מוסאווה" המשודר מרמאללה ותקף בחריפות את הציונים. צפו בראיון {"הציונים רוצחים שפלים"}

מנהיג נטורי קרתא, מאיר הירש, העניק ראיון בן חצי שעה מביתו במאה שערים לערוץ הטלוויזיה "אל-מוסאווה" (לשעבר ערוץ "פלסטין 48" שפעילותו נאסרה בישראל) המשודר מרמאללה.

בראיון מדבר הירש על הפליטים הפלסטינים, "אנו חיים את הסבל היומי יומי של העם הפלסטיני, העם היהודי אינו קשור לציונים שאינם שומרים תורה ומצוות, לציונים אין שום בעלות על הארץ הזאת אין להם זכות בארץ הזאת, הם חבורה של רוצחים שגירשו את הפלסטינים" החפים מפשע".

בראיון  הבהיר הירש לכתב הערוץ הערבי: "צריך לשים לביבי קרניים, ולהכריז עליו זה ראש הנחש".

"במתק שפתיים", מסביר הירש לכתב הערוץ הערבי שהציונים מחללים את ארץ ישראל, הם חיות טרף שאין להם זכות על ארץ ישראל".

"אני מעולם לא הלכתי לכותל המערבי", מספר הירש ומבהיר כי הוא מתנגד לכיבוש הישראלי של "פלסטינה".
https://www.youtube.com/watch?v=q3Z-2VsfeCY

 

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אתה גדול.ממש גדול-אתה ענק.אין עלייךבטיפשות,,,99% אחוז מצרות העולם באים בגלל טיפשותואין שום קשר לניסיון מבורא עולם !!!

  armand assor |
  הגב
 2. אין לו חלק לעולם הבא

  רשע מרושע מאיר מגדולי הרשעים בדורנו |
  הגב
 3. רשע מרושע ימח שמו ושם זכרו. יש לו דין רודף שמותר להרוג אותו בלי שום ספק. פשוט לראות ולא להאמין. אין לי ספק שלא עמדו רגלי אבותיו על הר סיני

  חרדי |
  הגב
  • רשע ארור עפרא לפומיה, מסית נגד כל עם ישראל (מי שלא נטורי קרתא),
   אומר שכל יהודי שהולך לכותל זו ציונות שמטרתה להלחם בערבים ושהיהדות "האמיתית" נגד הליכה לכותל, לדעתו אין כל קשר בין היהדות לארץ ישראל והיהודים הם גזלנים.
   לדעתי יש לו דין מומר לכל דבר שלפי דעת השו"ע היו בעבר מורידין ולא מעלין.

   יהודי |
   הגב
 4. דווקא יש משהו בדבריו… (של רב מאיר הירש) מה הזכותם של הציונים בארץ?

  יהודי מקורי |
  הגב
 5. ימח שמו ושם זכרו של מאיר הירש יאבד הוא וזרעו עד העולם מן העולם. עוכר ישראל ערב רב, רודף של כל כלל ישראל. חלאת אדם טינופת שלא קם כדבר הזה. פשוט חלאת החלאות. לא יאומן שהוא עוד מגיע בשם הדת והיהדות, נותן יד לבני ישמעאל האויבים הגדולים ביותר של היהודים ושל כל העולם האכזריים ביותר. נורא ואיום. לא ירחק היום בעזרת ה' וחבריו המוסלמים יכרתו את ראשו וראש בניו וככה יעשה לאיש אשר רדף את בני עמו.

  יהודי אמיתי |
  הגב