מנהל המאגר הביומטרי במשרד הפנים – ביקש מאנשי המשרד להצביע עבורו

מנהל המאגר הביומטרי, עצמון מינס, מינוי של השר דרעי שהתגאה בו, מפציר בעובדי משרד הפנים להצביע עבורו בהצבעה כפולה לתחרות בעיתון גלובס – כך עולה מצילום מייל שהגיע לידי 'אקטואליק'

מנהל המאגר הביומטרי, עצמון מינס, מינוי של השר דרעי שהתגאה בו, מפציר בעובדי משרד הפנים להצביע עבורו בהצבעה כפולה לתחרות בעיתון גלובס – כך עולה מצילום מייל שהגיע לידי 'אקטואליק'.  ביקשנו את תגובתו, אך עד כה תגובתו לא התקבלה.

אתר 'גלובס' ערך סקר בקרב העובדים שייבחרו את 'המנהל של ישראל' בקרב 30 מנהלים שבחר העיתון, אבל יש מי שלקח את זה רחוק מידי, וביקש מעובדיו להצביע לו מספר פעמים ובכך להטות את ההצבעה לטובתו, מדובר בעצמון מינס, מנהל המאגר הביומטרי, מינוי של שר הפנים אריה דרעי. עצמון שיגר מייל לעובדיו בו ביקש מהם להצביע 14 פעמים בעבורו. וכך כותב עצמון: "שלום רב. העיתון הכלכלי גלובס בחר ב-30 מנהלים בישראל ואני ביניהם בס״ד. הגולשים באתר גלובס מתבקשים להצביע עבור מנהל אחד מביניהם. להלן לינק לאתר התחרות שבו ניתן להצביע עבורי. ניתן להצביע 14 פעמים, פעם אחת בכל יום בשבועיים הקרובים עד 3.5.18

לסיום הוא ממליץ: "אפשר להעביר לידידים נוספים שמכירים אותי"

מינויו של מינס אושר פה אחד בוועדת האיתור של נציבות שירות המדינה, ובעקבות האישור שר הפנים אריה דרעי מינה אותו לתפקיד. לפי הודעת משרד הפנים למינס, בן 55, ניסיון רב בניהול חברות בולטות במשק, ובין השאר שימש כסמנכ"ל טכנולוגיות ומערכות מידע בישראכרט, ויזה ועמידר. את שירותו הצבאי עשה כמתכנת ומנתח מערכות לוגיסטיות בחיל האוויר.

"מדובר באדם ראוי ומקצועי, עם רקורד מקצועי מהמעלה הראשונה", אמר אז השר דרעי בהודעה לעיתונות. "אני משוכנע כי עצמון מינס יזניק קדימה את נושא אבטחת המאגר הביומטרי, העומד לחולל מהפכה חיובית בתחום תעודות הזהות והדרכונים החכמים של מדינת ישראל".

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רמאי כדרעי השפל

  "מינוי של דרעי" זו התשובה למעשה הטיפשי של עובדיו

  יקירו.דרעי זבל ממוחזר |
  הגב
 2. דרעי בוחר במושחתים ורמאים כמוהו

  דרעי הגנב לא מתבייש בעצמו ואלוקים משלם לו מזומן שס מתפוררת והכלא מוכן למר מכלוף

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. השנאה לרב אריה מעבירה אותכם על דעתכם

  זה מה שמותר להצביע כל יום איפה הזיוף פה

  ליאור דיין |
  הגב
 4. נו מה הבעיה?

  אם זה כללי המשחק שניתן להצביע מחדש כל יום, אין שום בעיה!

  משה |
  הגב
  • מה הבעיה

   אתר של חראות רודפי הציבור החרדי
   אם לפי כללי המשחק אפשר לבחור 14 פעם אז מה הבעיה שהוא אמר את זה
   אין לכם תקנה אתר של מטומטמים יורים לציבור החרדי בתוך הנגמש
   בושה וחרפב
   לא כל מה שקשור לדרעי צריך ללכלך עליו

   אתר |
   הגב