״מצבו של יהודה גליק יציב וקשה". צפו בהרצאה שנשא דקות לפני הירי (וידאו)

מנהל המרכז הרפואי שערי צדק במסיבת העיתונאים: ״מצבו של יהודה גליק כרגע יציב״, צפו בהרצאה שנשא לא רחוק מהר הבית דקות לפני שנורה.

פרופסור יהודה הלוי מנהל המרכז הרפואי שערי צדק: ״יהודה נמצא בחדר ניתוח עם פציעה בחזה ובטון. מצבו כרגע יציב. הוא איבד דם וקיבל כמות גדולה של מנות דם. בשלב הזה השיחה עם צוותי חדר הניתוח מעודדת. נשקפת סכנה לחייו אבל מצבו קשה וקצת יותר טוב ממה שהגיע לבית החולים״.

צפו דקות לפני שיהודה גליק נורה

(באדיבות רשת)

חברת הכנסת מירי רגב כתבה בדף הפייסבוק: "אני מתפללת לשלומו של חברי יהודה גליק. רק לפני מספר שעות הופעתי ודברתי בכנס שהוא ארגן במרכז למורשת בגין, למען עליית יהודים להר הבית.

יהודה גליק, אדם שפועל מזה מספר שנים על מנת שיהודים יוכלו לעלות ולהתפלל בהר הבית.יהודה מתפרנס מהדרכות וסיורים של תיירים ויהודים על הר הבית.

הכתובת הייתה על הקיר. מזה שנה שאני מתריעה ואומרת שאוזלת ידה של ממשלת ישראל והמשטרה בכל הקשור למניעת ההסתות כנגד יהודים, ואכיפת החוק והסדר במזרח ירושלים ובהר הבית, תביא לתוצאות עגומות.

הניסיון לרצח של יהודה גליק הוא עליית מדרגה והסלמה באירועים בעיר ירושלים. כל עוד הממשלה לא תילחם כנגד הטרור, כנגד המסיתים וכנגד התנועה האסלאמית, הטרור ירים את הראש לא רק בירושלים, אלא ברחבי הארץ כולה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אל תדאגו יהודים יקרים,בעזרת השם ובישועתו הוא בסדר ויצא מזה בקרוב
    להתפלל לשפוך תחינה לבורא עולם ובעיקר תיקון היסוד לבנים וצניעות לבנות!

    אלעד |
    הגב