מנהרות מתפרקות ומדליה אולימפית: כך כבש הרב נתנאל שריקי את הפריפריה

תוך זמן קצר הצליח המקובל הרב נתנאל שריקי לכבוש את הכותרות. לפני כחצי שנה החלו לקרוס מספר מנהרות בדרום, הרב שריקי ייחס את המופת לתפילה שיזם. ועתה הוא חוגג את המדליה הישראלית. האזינו.

כך במשך זמן קצר הצליח המקובל הרב נתנאל שריקי לכבוש את הכותרות. לפני כחצי שנה החלו לקרוס מספר מנהרות בדרום, הרב שריקי ייחס את המופת לתפילה שיזם.

האזינו לראיון עם מקורב הרב שריקי. 

לאחר חצי שנה והרב שוב עולה לכותרות, מחולל הישועות מנתיבות, בירך את השרה רגב, וישראל זכתה לראשונה בתחרות האולמפית במדליה, מה שהוציא את העיתונות הישראלית מפרופורציות.

מקורבו של הרב נתנאל  שריקי מתנצלים על הדלפת הסמס ששלחה שרת התרבות מירי רגב למקובל הדרומי. בראיון לרדיו ללא הפסקה אמר מקורב הרב כי הסמס דלף ללא כוונת זדון וכי אנו מתנצלים בפני השרה.

"הרב התפלל למען הצלחתה של ג'רבי, וב"ה היא שימחה את עם ישראל", אמר מקרובו של הרב

כזכור, שרת התרבות והספורט מירי רגב,יצאה מגדרה על מנת שישראל תזכה במדליה אולמיפית. רגב השוהה עם המשלחת הישראלית בריו דה ז'נרו שבברזיל, שלחה הודעת סמס לרב המקובל נתנאל שריקי מנתיבות וסיפרה לו כי היא מתפללת להצלחתה של הנציגה הישראלית ירדן ג'רבי.

"אנחנו כאן, מקווה ומתפללת שנביא מדליית ארד", כתבה רגב לרב, שהתפרסם כ"רב שהתפלל לקריסת מנהרות החמאס"."הקרב של ירדן ג'רבי עוד חצי שעה, מגיע לנו להביא מדליה ולשמוע את ההמנון של המדינה", הוסיפה בהודעת הסמס.

מנהרות הרב שריקי. אלמוג בוקר  טוויטר.
מנהרות הרב שריקי. אלמוג בוקר טוויטר.

בהודעה בדף הפייסבוק של הרב נכתב כי " שרת התרבות והספורט מירי רגב, סימסה לרבינו רגע לפני עלייתה של ירדן ג'רבי למשטח וביקשה שיתפלל לניצחונה. זמן לא רב לאחר מכן התבשרנו כי יש לישראל אלופה אולימפית חדשה. ברכות לירדן ג'רבי והמשך הצלחה לכל המשלחת הישראלית".

סמס

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.