מניבה ובטוחה: מהפכת ההשקעות מבית 'מנצר יזמות נדל"ן'

קבוצת 'מנצר יזמות נל"ן' יוצאת בשורה של שיווקים חדשים למגזר החרדי. השיווקים כוללים פרויקטים לבניה מיידית, שטחי מסחר, דירות, תמ"א 38, קרקעות לבניה עתידית ועוד. הבשורה הגדולה: השקעות בטוחות ומניבות בברכת רבנים ובליווי משפטי צמוד

בימים אלו יוצאת קבוצת 'מנצר יזמות נדל"ן' בשורה של שיווקים חדשים למגזר החרדי. הקבוצה, מהחלוצות והמובילות של תחום הנדל"ן במגזר החרדי, מציעה למשקיעים מגוון אופציות אטרקטיביות לרכישה.
גולת הכותרת של השיווקים החדשים זהו פרויקט 'עמק הסיליקון' באזור התעשיה של העיר חדרה. מדובר בשטח גדול שנמצא בתוך תכנית המתאר החדשה של חדרה (ח.ד. 2020). השטח, אותו מתעתדת העירייה להפוך לפנינת תעשיה והייטק, נחשב לפוטנציאל מבטיח במיוחד הן משום מיקומו האסטרטגי (על כביש 4) הן משום אזור התעשיה הקיים ששוכן בסמוך אליו, והן משום שקברנטי העיר הציבו את פיתוח אזור התעשיה באזור כיעד עליון. בנוסף, העיר חדרה הפכה בשנים האחרונות לדבר הכי חם בתחום הנדל"ן להשקעה – פועל יוצא מקצב הצמיחה המסחרר של העיר.
פרויקט נוסף שמעורר סקרנות רבה בקרב המשקיעים הוא פרויקט לבניה רוויה בזכרון יעקב – מול קריית הישיבה במקום.
מודעה_Page_11 (1)
"לאור פרשיות ההונאה והעוקץ שהתרחשו לאחרונה בתוך המגזר, התחדדה אצל המשקיעים ההבנה כי תחום הנדל"ן הוא הבטוח ביותר להשקעה", אומר הרב שעיה מנצר, מנכ"ל החברה ומוסיף: "בעיסקת נדל"ן שמוצעת תוך ליווי משפטי לא שיך עוקץ: הדברים מתועדים החל מהרגע הראשון ומיד עם הרכישה הקונה נרשם בטאבו כדת וכדין".
– האם בעקבות הפרשיות האחרונות נרשמה עליה במספר הפונים?
 
"חד משמעית כן. מדובר בהרבה אנשים שהתלבטו באיזה אפיק להשקיע וההתפתחויות האחרונות הובילו אותם לתחום הנדל"ן. אחרים אף היו מושקעים במקומות שונים והחליטו למשוך את ההשקעה ולהעביר אותה לנדל"ן".
מה הפך את החברה שלכם לסיפור הצלחה? 
"בראש ובראשונה סיעתא דשמיא. נוסף על זה, המשקיעים אצלנו יועים שהמוטו של הקבוצה שלנו זה איתור של עיסקאות עם מקסימום פוטנציאל במינימום מחיר ובאפס סיכונים. אני יכול להעיד שעד היום אף לקוח שלנו לא יצא מרומה או עם הרגשה שעשו עליו סיבוב"
כאמור, הקבוצה מציעה מגוון רחב של עיסקאות נדל"ן, החל משטחים מאושרים לבניה מיידית, עבור דרך שטחים הנמצאים בתוך תכנית המתאר וטרם הוצאה להם תב"ע, וכלה בקרקעות לבניה עתידית.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מכיר את שעיה מנצר – בחור תותח כשרון אדיר – יודע לנהל דברים כמו שצריך ולתת למשקיעים שלו את התשואה הטובה והבטוחה ביותר
  בשעתו היה ממובילי הפלאפון הכשר וניהל את החברה הכשרה הראשונה – מירס – והיה מקברניטי המהפכה הסלולארית הכשרה
  בחור עם לב זהב שנותן את הלב והנשמה לכל יהודי בלי גוזמה, ויתן את כל מה שיכול מבלי לשאול שאלות
  ראיתי אותו עוזר לאנשים במצוקה – רמה שלא מוכרת במחוזותינו. פעם אחת לקח במונית יהודי שרכבו נגרר, ומכספו פדה את הרכב
  גם סופר מצליח שכתב כמה ספרי ילדים מעולים
  כל הכבוד לכם על הכתבה ומאחל לו הצלחה גדולה

  ג. וולפסון |
  הגב