מניח תפילין עם המאכער ומתפלל 'מנחה'

גורם המקורב לאחד האסירים בבית הסוהר חושף לוואלה! NEWS: כי אולמרט מתחזק,"הוא מניח תפילין בכל יום, משתתף בשתי תפילות של מנחה וערבית ולומד תורה והלכה עם מאיר רבין. { אולמרט מתחזק}

האם ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, שמרצה מאסר בכלא מעשיהו מתקרב לדת? גורם המקורב לאחד האסירים בבית הסוהר חושף לוואלה! NEWS: כי אולמרט מתחזק,"הוא מניח תפילין בכל יום, משתתף בשתי תפילות של מנחה וערבית ולומד תורה והלכה עם מאיר רבין, ששוהה באותו אגף"., אומר הגורם.

אולמרט ששוהה באגף 10 בכלא מעשיהו, לצד מניין אסירים נוספים. "מתוך סולידריות אחד עם השני, הם משלימים מניין תפילה, בעיקר אחר הצהריים ובערב בתפילת מנחה וערבית".

אחד הגורמים מספר עוד כי, "הם עדיין התקשו לקיים תפילת שחרית במניין כי כל אחד יש לו את העיסוקים שלו בבוקר, חוץ משבת, אז כולם הסכימו".

אך למרות העובדה כי אולמרט אינו יכול להתפלל שחרית,בשאר התפילות אחר הצהריים ובערב אולמרט משתתף בהן יחד עם האסירים, ובבוקר הוא משתדל להניח תפילין. הוא גם לומד חברותא קבועה עם רבין .

מאיר רבין, הוא המאכער החרדי שהיה מקורב לעד המדינה שמואל דכנר הנושא בעונש חמש שנות מאסרף ששוהה באותו אגף

 

אולמרט, שוהה בתא יחד עם איש העסקים דני דנקנר ומהנדס עיריית ירושלים לשעבר אורי שטרית.

עוד מהתא, רבין, שהתיידד עם אולמרט, שוהה באגף עם סגן ראש עיריית ירושלים לשעבר אלי שמחיוף. "לכל אחד יש את התפקיד שלו באגף. דנקנר, למשל, הוא הטבח", אמר אחד הגורמים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.