מנית 'טבע' מזנקת לנוכח מינוי מנכ"ל חדש

כמענק חתימה על הצטרפותו לטבע יקבל שולץ מניות ואופציות טבע בשווי כולל של 13.5 מיליון דולר וסכום מזומן של 20 מיליון דולר

חברת 'טבע' מינתה מנכ"ל חדש – קאר שולץ מדנמרק .מתוקף תפקידו יעבור שולץ להתגורר עם משפחתו בישראל ויעבוד ממטה החברה בפתח תקווה.

לשולץ נסיון של כ-30 שנה בתעשיית הבריאות. מאז 2015 הוא שימש כנשיא ומנכ"ל חברת התרופות לונדבק מקופנהגן (Lundbeck).

קאר שולץ מסר בהודעת החברה: "לכבוד הוא לי להצטרף לטבע, חברה אייקונית אשר הערצתי לאורך הקריירה שלי. מה שמשך אותי לטבע, ומה שמבדל אותה לעומת חברות אחרות, הוא מחויבותה הייחודית להמשך התרחבות גלובלית, התמדתה באספקת מוצרים וטיפולים חדשים ואיכותיים למטופלים וקידום תרבות של חדשנות לעובדיה. אני גאה להצטרף לחברה אשר מסייעת למיליוני מטופלים ברחבי העולם על בסיס יומיומי עם מגוון רחב של מוצרים ופתרונות גנריים וייחודיים. אני מצפה לעבוד בצמוד עם כל הצוות בטבע ולבנות עתיד מוצלח עבור החברה ובעלי העניין שלה".

יו"ר טבע סול בארר, אמר בהודעת המינוי ש: "קאר מביא עמו נסיון גלובלי נרחב בבריאות ופרמצבטיקה, רקורד מוכח ביישום אסטרטגיות מהפך עסקי, הנעת צמיחה והתרחבות בינלאומית בעלויות נמוכות, מימוש הבטחות לבעלי המניות, ומחויבות לתרבות של ציות ואכיפה, ולכן הוא האדם הנכון להצעיד את טבע קדימה".

מנכ"ל טבע יקבל שכר בסיס שנתי של 2 מיליון דולר, ומענק שנתי תלוי ביצועים בשווי שווה ערך ל-140% משכרו השנתי. בכל מקרה, שווי המענק לא יעלה על 200% משכרו השנתי. שולץ יקבל בנוסף אופציות בשווי של 6 מיליון דולר.

מעבר לשכרו השנתי, כמענק חתימה על הצטרפותו לטבע יקבל שולץ מניות ואופציות טבע בשווי כולל של 13.5 מיליון דולר וסכום מזומן של 20 מיליון דולר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.