מני נפתלי: "מדובר פה בקיסר וקיסרית" (הקלטה)

נפתלי חשף פרטים מהימים בהם שימש כאב הבית במעון ראש הממשלה ברחוב בלפור, " קיבלתי במטבח תרמוקן ובתוכו 15 שמפניות מהודרות עם קרח. פרקתי והעליתי לקומה העליונה בבלפור". {השמפניות והסיגרים}

אב הבית לשעבר  מני נפתלי, נעצר במהלך הפגנה מול ביתו של היועץ המשפטי לממשלה מנדלבליט. "אני מכיר את מה שקורה בבית ראש הממשלה, מוכרים אותנו. עצרו אותי בלי סיבה. אנשים עמדו עם סיגרים, שמפניות ומתנות, עשינו מחאה ולא באנו להתפרע", הסביר בראיון לגלי צה"ל. "מנדלבליט צריך להתפטר, לא יכול להיות שהוא יודע דברים ומשתיק אותם כי הוא שומר הסף", הוא זעק.

אב הבית לשעבר מני נפתלי, המשיך ותקף את נתניהו, נפתלי חשף פרטים מהימים בהם שימש כאב הבית במעון ראש הממשלה ברחוב בלפור, " קיבלתי במטבח תרמוקן ובתוכו 15 שמפניות מהודרות עם קרח. פרקתי והעליתי לקומה העליונה בבלפור", תיאר  נפתלי בראיון לרינו צרור.

לדבריו, "ראיתי את השמפניות והסיגרים בעיניים. בתקופתי לא היו הרבה, אבל היום הבנתי שיש. השמפניה זה סימפטום מאוד קטן, מדובר פה בקיסר וקיסרית שלא רואים את האנשים החלשים שאין להם מה לאכול".

 

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מי דאג לנו לחיים רגועים ומתונים מי אין לו יום ואין לילה טרדות מחשבות מבפנים ומבחוץ תתבישו כולם ישנים בבטחה . תחשבו כמה הוצאות על על כל פיגוע יד הנוקשה של נתניהו כמה אובמה הומים 90 מליון לנופש במשך כהונתו תנו לנתניהו לחיות די מהקנאה ימותו הקנאים

  ציפי |
  הגב
 2. קיסר וריסרית!!!
  מה קרה לכם? אתם עובדים כמוהם? אתם מוטרדים כמוהם יום ולילה?
  אצלכם דופקים בכל עת שיש איום על ישראל? מתי לא?
  כל מה שהם רוצים היינו צריכים לספק להם ועוד ועוד.
  אם זה מקל את המאמץ, הלחץ וההשקעה.

  מצחיקים,
  נמאס…..
  חוסר הבנה משווע מהם חיי ראש ממשלה במדינה כשלנו.

  רוני |
  הגב