מנכ"ל ברזילי מכר את החמץ באמצעות הגר"ד לאו

במסגרת ההיערכות לפסח מכר מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר חזי לוי את החמץ באמצעות הרב הראשי לישראל הגאון רבי דוד לאו * לאחר מכן התקיימה פגישה בה ציין הרב הראשי על הפעילות המקצועית הנעשית בבית החולים ברזילי

במרכז הרפואי ברזילי נערכים לקראת חג הפסח. ההכנות לחג הפסח החלו מייד לאחר חג הפורים. השבוע נערכה במרכז הרפואי ישיבה משותפת לכל נציגי המחלקות בבית החולים ובמהלכם קיבלו הנציגים תדרוך על הכשרת בית החולים לקראת חג הפסח.
במהלך התדרוך ניתנו הוראות מפורטות לשמירה על נקיון הארונות, המקררים והחדרים לקראת חג הפסח. לצורך ההכנות הלוגיסטיות הרבות אישרה הנהלת המרכז הרפואי ברזילי להוסיף כאלף שעות עבודה לעובדי המשק וכשלוש מאות שעות לעובדי המטבח, על מנת שניתן יהיה להיערך כראוי.
השבוע מכר מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר חזי לוי את החמץ של המרכז הרפואי באמצעות הרב הראשי לישראל הגאון רבי דוד לאו.
לאחר קבלת הקניין ביקש ד"ר חזי לוי למכור את החמץ עד לאחר חג הפסח.
לאחר מכן התקיימה שיחה בין מנכ"ל ברזילי לרב הראשי לישראל בו סיפר המנכ"ל לרב על המהפכה שעברה על המרכז הרפואי בשנים האחרונות הן מבחינה מקצועית כמו גם התאמת השירות לשומרי התורה והמצוות.
הרב הראשי הרב לאו שיבח את ד"ר חזי לוי ואמר שבעת ביקורו בברזילי התרשם עד מאד מהתפתחות המרכז הרפואי ברזילי וממקצועיות הטיפול.
כן דנו הרב הראשי ומנכ"ל המרכז הרפואי על הרפואה בראי ההלכה בנושאים כמו טיפול באדם ללא הסכמתו, רשלנות רפואית וזכויות החולה עפ"י התורה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.