מנכ"ל חדש ל'אל על" – דוד מימון

עמיקם כהן, יו"ר מועצת המנהלים של אל על, הודיע (היום, יום רביעי), כי מועצת המנהלים של אל על בחרה בדוד מימון לתפקיד מנכ"ל אל על.

דירקטוריון אל על החליט אתמול(רביעי), על מינוי דוד מימון למנכ"ל אל על. מימון יחליף את אליעזר שקדי, שביקש לסיים את תפקידו לאחר כ- 4 שנים. עמיקם כהן, יו"ר מועצת המנהלים, ציין את האמון והתמיכה של הדירקטוריון בדוד מימון, אשר מביא עמו היכרות טובה של ענף התעופה ושל החברה וידע להנהיג ולקדם אותה בהצלחה בתקופה אתגרית זו.

דוד מימון שימש בתפקידים שונים באל על ב-9 השנים האחרונות. בתפקידו האחרון מכהן כסמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים ומנהל את המדיניות המסחרית והשיווקית של החברה. קודם לכן שימש כסמנכ"ל מכירות וכסמנכ"ל שירות בחברה.

דוד מימון, בעל דרגת אלוף משנה במיל'. בתפקידו האחרון בצה"ל היה מפקד הבקו"ם. פרש מצה"ל בשנת 2000. מימון הוא בעל תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי החברה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי.

עמיקם כהן, יו"ר דירקטוריון אל על בירך את מנכ"ל הנבחר בברכת הצלחה. כהן ומועצת המנהלים של החברה הודו לאליעזר שקדי על פעילותו לקידומה של חברת אל על ב- 4 השנים האחרונות וציינו כי אישיותו המיוחדת של שקדי, מנהיגותו ותרומתו לחברת אל על ראויות להערכה מיוחדת. דוד מימון יחל בחפיפה והערכות לתפקיד עם המנכ"ל אליעזר שקדי וצפוי להיכנס לתפקידו ב- 20 במרץ.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לצורך הגילוי הנאות, את מימון הכרתי בהיותו רמ"ח כ"א באמ"ן ובהיותו מפקד בקו"ם המחוזר והמקושר, לא ביקשתי טובות.
  בסיום תפקידו זה יצר תקדים של האל"מ הראשון בצה"ל שויתר על קידום בתפקיד ודרגה לתא"ל ואין זו מילתא זוטרטא.
  הוא צנוע ותכליתי, תיקן עוולות לטובת פרט ראוי והאינטרס האירגוני, כל כך צנוע שאפילו וויקיפדיה אין עליו, חסר שראוי להשלמה עוד לפני ה20 במרץ והוא בהחלט מהגלריה הראוייה.
  ידעתי שהוא כשרון מבריק ועקבתי אחרי קידומו שלא תמיד היה סוגה בשושנים.
  אל על הרוויחה מנהל בחסד וכמו שהיה שותף לגידול הרווח הנקי ב54% ברבעון השלישי מול מקבילו. עוד נכון לו פוטנציאל כמו שנאמר השמיים הם הגבול.
  צניעות, תבונה ונסיון הם קוקטייל שרק ברכה בחובו.
  אלה אינן דיבורים מטעם, אינני ממקורביו ואין לי כל שמץ של טובת רווח פרט לכך שהינני שמח שאיש ראוי מכל הבחינות בא לביטוי אמיתי.
  בחירה מוצלחת שתוכיח עצמה בגדול היה לדירקטוריון החברה שיש לה חשיבות מיוחדת לאוהבי ישראל בעולם

  אבי י. |
  הגב