הנהלה חדשה לקניון רמות בירושלים

מנכ"ל חדש לקניון רמות: יאיר ריבלין מונה למנכ"ל והחליף בתפקיד את אורן פביאן.

ריבלין (42),נשוי +3, תושב ירושלים (דור שמיני בירושלים), הינו בעל רקע עשיר בניהול,בין תפקידיו הקודמים כיהן ריבלין כמנהל ההקמה של מתחם התחנה הראשונה בירושלים, שימש כבעלים של מספר מסעדות בעיר וכבעלים של חברת הפקות. בנוסף ניהל ריבלין מספר מתחמי קניות ומסעדות בחו"ל.

יאיר ריבליןמנכ"ל קניון רמות: "כירושלמי שורשי וותיק אני בהחלט שמח על מינוי ורואה בתפקיד זה אתגר גדול. קניון רמות הוא הפסאז' של צפון ירושלים, בעל מבנה מיוחד של מרחבים פתוחים המעניק מתחם פתוח וגדול ללקוחות ולא תחושה של מקום סגור. אני מגיע לתפקיד בכדי להביא לקניון משב רוח מרענן ולהתאים את תמהיל הקניון לאופי הירושלמי ככלל ולאופי של תושבי שכונת רמות והשכונות הצפוניות של ירושלים בפרט וכן להעניק להם חווית קניות ייחודית ושונה. בקרוב נכניס הרבה פעילויות תרבות חדשות ותוכן לקניון תוך מעורבות קהילתית של כלל התושבים דרך המינהלים הקהילתיים."  

תושבי צפון ירושלים שביקרו לאחרונה בקניון רמות, התרשמו בהחלט מהשינוי שהחל – בפעילויות התוכן החדשות לילדים, קוסמים, להטוטנים, הצגות וסדנאות יצירה מיוחדות.

תושבי רמות ששוחחנו איתם מברכים על השינוי ומספרים כי התחושה בקרב התושבים כי הקניון קרוב יותר מאי פעם לצרכים של תושבי השכונה, ומביעים תקווה כי התהליך יימשך והחיבור לצרכי התושבים יעמיק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.