מנכ"ל מפעל הפיס בביקור ב"אהל שרה" התרגש: זאת עבודת קודש" – צפו

אלי דדון מנכ"ל מפעל הפיס ערך ביקור מיוחד במערך התעסוקה של 'אהל שרה' בבני ברק בו מועסקות חניכות עם מוגבלות שכלית התפתחות ובירכו על הפעילות החשובה * בין היתר סייר המנכ"ל באתר הבניה שבו יוקם בניין מערך התעסוקה * מנהלת 'אהל שרה' הגב' מלכה ויינברג: "מאמינה כי הביקור יניב שיתופי פעולה לטובת האוכלוסיות עם המוגבלות השכלית "
חניכות מערך התעסוקה של 'אוהל שרה' קיבלו בהתרגשות את פניו של מנכ"ל מפעל הפיס מר אלי דדון בביקורו במערך המעסיק חניכות בעלות פיגור קל בבני ברק.

מנכ"ל מפעל הפיס ביקר תחילה בבניין בו שוכן מע"ש לב רבקה אחד משלוש מרכזי היום לבוגרים של אהל שרה. המע"ש, משמש כמסגרת יומית תעסוקתית קבועה עבור החניכות בו משולבים פעילויות תעסוקה מגוונים, קו ייצור של מוצרי אומנות ומוצרים לשמחות בהתאמה אישית, הווי חברתי ופעילויות העשרה. כל הפעילות מתקיימת בסביבה תומכת ומקצועית.

בין היתר מועסקות הנערות בשוק החופשי בבית החולים מעייני הישועה, מבטבחים מוסדיים, בגני ילדים ובמעונות יום ועוד.
מנכ"ל מפעל הפיס מר אלי דדון ביקש לבחון מקרוב את הפעילות התעסוקתית במסגרת מסגרות היום, ושמע מהחניכות את חויותיהן מהפעילות המשולבת מהקהילה המאפשרת להם לחיות בחברת השווים.

כמעט- 30 שנה פועלים מסגרות התעסוקה במבנים זמניים. ב'אוהל שרה' מצויים עתה בעיצומו של תהליך הבניה של "כישורית" המיועד לאוכלוסיות ברמות התפקוד הנמוכות יותר. עם איכלוס הבנין תתאפשר הרחבת הפעילות וקליטתן של חניכות חדשות הממתינות לסיום הבניה. המבנה מיועד לשרת כ- 150 חניכות.

לאות הוקרה על ידידותו העניקו החניכות למנכ"ל מפעל הפיס שי צנוע , תמונת פסיפס מרהיבה מעשה ידיהן. הוקרה על פעילותו רבת השנים של מר אלי דדון למען אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בעבר וגם בהווה.

משם המשיך מר דדון לסיור באתר הבניה ברח' צפת ועקב מקרוב אחר ההתקדמות וקצב הבניה המואץ. בסיומה נערכה פגישת עבודה עם ראשי הנהלת 'אוהל שרה' במטרה לשמוע על הבעיות והמצוקות בהם הם נתקלים.

מנכ"ל מפעל הפיס מר אלי דדון שהתרגש מן הסיור אמר בסיומו: "מפעל הפיס רואה חשיבות גדולה להיות מעורה ושותף בנושאי רווחה וחינוך. אין ספק שזו עבודת קודש לעסוק בחינוך בכלל ובחינוך מיוחד בפרט. אפעל להעמיק את שיתוף הפעולה עם אהל שרה ולסייע להם בפעילותם החשובה".

מנהלת 'אהל שרה' הגב' מלכה וינברג: "אנו מודים למנכ"ל מפעל הפיס ושמחים על ההזדמנות שניתנה לנו לכבד אותנו בביקורו ולהציג מקרוב את הפרויקט שיהיה חלוץ בעיר ברמת התכנון והמפרט הטכני שלו. אנו בטוחים כי ביקור זה יניב שיתופי פעולה עתידיים לטובת חניכי אהל שרה בפרט ואנשים עם צרכים מיוחדים בכלל".

תמונות מהביקור באדיבות המצלם
resized_מנכ''ל מפעל הפיס באהל שרה צילם ביכלר (1)

resized_מנכ''ל מפעל הפיס באהל שרה צילם ביכלר (2)

resized_מנכ''ל מפעל הפיס באהל שרה צילם ביכלר (3)

resized_מנכ''ל מפעל הפיס באהל שרה צילם ביכלר (4)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.