מנכ"ל משרד הבריאות הגיע לרכסים לעקוב אחרי נתינת החיסון נגד הפוליו

 

התחנות העירוניות לבריאות המשפחה פועלות בימים אלו בכוח- אדם מתוגבר, כדי לעמוד בכל פניות הציבור לחיסון ילדים כנגד נגיף הפוליו

כל התחנות העירוניות לבריאות המשפחה ברכסים פועלות בימים אלו בכוח- אדם מתוגבר, כדי לעמוד בכל פניות הציבור לחיסון ילדים כנגד נגיף הפוליו, לאחר שמחלקת הבריאות במועצת רכסים ובמשרד הבריאות פעלו במשותף לתוספת אחיות במידת הצורך.

עם תחילת הפעילות במשרד הבריאות לחיסון ארצי התקיימה פגישה מקצועית של הרב דן כהן ראש המועצה עם כל הגורמים הרלוונטיים בישוב, ובה סוכם על הגברת הפעילות בתחום זה בכל התחנות לבריאות המשפחה ברכסים.

הרב דן כהן ראש המועצה: "מחלקת החינוך בישוב נערכה ראוי לקראת שובם של כל התלמידים ללימודים ופרסמה את ההנחיות שניתנו על ידי משרד החינוך לכלל עובדי ההוראה. ההנחיות כוללת בין היתר כללי היגיינה, כללי התנהלות אל מול התלמידים המתחסנים והנחיות כיצד לנהוג עם תלמידים שאינם יכולים להתחסן ואסור להם להיחשף לתלמידים שהתחסנו בשל מערכת חיסונית חלשה".

יצוין, כי על פי הנחיות משרד הבריאות שהוצאו עד כה, ילדים הסובלים מדיכוי של המערכת החיסונית- ובכללם ילדים המטופלים בטיפולים כימותרפיים- יוכלו להגיע לגנים ולבתי הספר בתנאי שקיבלו בעבר לפחות שלוש מנות של החיסון המומת נגד הפוליו, הניתן בזריקה.

בתוך כך, במהלך השבוע האחרון הגיע לביקור בתחנות לבריאות המשפחה מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' רוני גמזו, כדי לעמוד מקרוב אחר הפעילות בתחנות. במהלך הביקור שמעון רואש ראש לשכת דן כהן, ראש המועצה, סקר בפני המנכ"ל את הערכות המועצה ואת הפעילות המוגברת לעמידה ביעדי חיסון הפוליו. מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' רוני גמזו שיבח את המועצה על ההתארגנות המידית לעריכת אלפי חיסונים ועמידה ביעדים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.