מנכ"ל שטראוס סייר בבני ברק • מנכ"ל שטראוס: בכוונתנו להרחיב את סל המוצרים תחת כשרות גבוהה למהדרין לטובת הצרכנים שומרי הכשרות

מנכ"ל שטראוס ישראל, ציון בלס, קיים בימים האחרונים ביקור מקיף בבני ברק, במטרה להכיר מקרוב את העולם החרדי ומוסדות התורה והחסד בעיר והרגלי הציבור החרדי בערב חג הפסח. בסיור השתתפו גם סיגל שילוני ונדב ארנס.

הסיור נפתח בביקור בביה"ח 'מעיני הישועה', פרופ' מרדכי רביד, הציג בפני המנכ"ל  את היקף הפעילות של המרכז בתחומים הרפואיים השונים, ובראשם מחלקת היולדות של 'מעיני הישועה' הנמצא בראש טבלת הלידות בישראל, "זהו בית החולים היהודי שבו נולדים הכי הרבה ילדים בעולם מידי שנה", כך הסביר הפרופסור,

מנכ"ל שטראוס ישראל, ציון בלס, התעניין רבות במודל העסקי של בית החולים וציין כי "מדהים להיווכח כי מה שעומד מול עיניכם הוא הטיפול הרפואי, צרכי המגזר החרדי והשירות לקהילה, כאשר לא ההכנסות הכספיות הצפויות עומדים מול עינכם. כל חברה עסקית צריכה ללמוד מכם כיצד לשמור על קשר עם הקהילה".

לאחר מכן הגיעו המנכ"לים לבית היוצר של האמן החרדי ר' יואל וקסברגר – 'מלכות וקסברגר' – והתרשמו משלל המוצרים הייחודיים שבעיצובו, מההגדות של פסח המרהיבות וממגוון חפצי היודאיקה, הספרונים ומאות המזכרות של 'מלכות וקסברגר'.

הביקור בבני ברק נחתם במאפיית מצות יד שמורה לפסח, שם התרשמו מהליך עשיית המצות לשמה, החל משלב נגיעת המים בקמח, הרידוד וכלה באפיית המצות ויציאתן מהתנור בתוך פחות מ-18 דקות.

בתום הביקור אמר מנכ"ל שטראוס ישראל, כי "בני ברק זו עיר מיוחדת. הציבור החרדי הוא צרכן חשוב עבורנו וכפועל יוצא מכך עלינו להכיר היטב את אורחות חייו ולהתאים לו את מוצרינו ושירותנו הטובים ביותר. בכוונתנו להרחיב את סל המוצרים תחת כשרות גבוהה למהדרין לטובת הצרכנים שומרי הכשרות".

צילום: 'קוקר'.

DSC_9438 DSC_9471 DSC_9670

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.