"מנסים לחולל פה מלחמת גוג ומגוג" (הקלטה)

יושב ראש הבית היהודי נפתלי בנט, אמר בראיון לרזי ברקאי לגלצ שיש להפעיל את היד הקשה ביותר בחקירות הטרור היהודי כדי למנוע את הפיגוע הבא. "מה שאנחנו רואים פה זה טרור, אלו אנשים שלא מכירים במדינת ישראל כמדינה לגיטימית, וממש מנסים לחולל מעין מלחמת גוג ומגוג" { בנט מחזק את השב"כ}

על רקע הטענות של אנשי הימין הקיצוני כי השב"כ פועל בשיטות שמזכירות את הקג"ב, יושב ראש הבית היהודי נפתלי בנט, אמר בראיון לרזי ברקאי לגלצ שיש להפעיל את היד הקשה ביותר בחקירות הטרור היהודי כדי למנוע את הפיגוע הבא.

"מה שאנחנו רואים פה זה טרור, אלו אנשים שלא מכירים במדינת ישראל כמדינה לגיטימית, וממש מנסים לחולל מעין מלחמת גוג ומגוג", אמר בנט לגלי צה"ל, "אנחנו צריכים להפעיל את היד הקשה ביותר כדי למנוע את הדומא הבא".
בנט ציין כי לאחר בדיקה שלו ושל שרת המשפטים, איילת שקד, הוא מעניק גיבוי לפעילות השב"כ: "צריך לדעת – השב"כ הוא מי שמגן עלינו יומיום מהפלסטינים, עלינו לסמוך גם על אותו שב"כ גם עכשיו בפעולה הזאת".

בנט התייחס גם לדבריו של חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' שאמר כי ההצתה בכפר דומא אינה אירוע טרור, ואמר: "צר לי, אני חושב שחבר הכנסת סמוטריץ' טועה. רצחו פה משפחה שלמה בשנתה – לשם מה? כדי להפיל את מדינת ישראל".

[soundcloud url="https://api.soundcloud.com/tracks/238631860" params="color=ff5500" width="100%" height='166' iframe="true" /]

בתגובה לדבריו של בנט צייץ סמוטריץ' בחשבון הטוויטר שלו: "צריך להפעיל את היד הקשה ביותר כדי לתפוס סוחרי סמים ונשים, רוצחים ופושעים מאורגנים. הלכה הדמוקרטיה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.