מנתב"ג למירון: אוטובוס הנגידים של סטאמר

הכירו את הנגידים של סאטמר שיסעו בקו החדש כדי לחזק את התחליף לרכבת ה'ציונית' * יוזמה ייחודית תחסוך זמן לחסידים ואנשי מעשה שמגיעים לישראל לביקור בזק בל"ג בעומר

מאות אלפים יפקדו גם השנה את ציוו הרשב"י במירון במהלך ל"ג בעומר, וכמדי שנה קיים ביקוש גבוה במיוחד וחשש כבד מקריסה בחניונים הפרטיים ומפקקים ממושכים.
בשנים האחרונות, החלו יהודים רבים להגיע במיוחד מחו"ל כדי להשתתף בהילולה. רבים מהם אנשי עסקים שמפנים במיוחד זמן ביומן העמוס כדי להשתטח על הציון.
יוזמה מרתקת המיועדת עבור אותם חסידים ואנשי מעשה שמגיעים במיוחד ארצה ונועדה להקל עליהם, הושקה השנה על ידי החברה הותיקה 'דרך החיים', שתוציא אוטובוסים ישירות מנתב"ג למירון.

האוטובוסים ייצאו מקומה G בטרמינל 3 בנתב"ג היישר לציון הרשב"י.

לאקטואליק נודע כי קבוצה משמעותית מהנגידים של חסידות סאטמר בלונדון שמגיעים להילולה בישראל, החליטה להימנע מנסיעה ברכבת ישראל או בחברות המזוהות עם המדינה הציונית, והם הזמינו אוטובוס פרטי בקו המדובר – כדי לחזק את התופעה ואת השימוש בחברת נסיעות חרדית ולא בתחבורה ציונית.

בין המשתתפים: האחים לבית בערגר ר' שמילי ובעריש מלונדון ונגידים נוספים מניו יורק.

חיים הופמן מחברת 'דרך החיים' מסביר לאקטואליק: "מאות אלפי יהודים נזקקים לשירותי התחבורה הציבורית ביום הק' של ל"ג בעומר. אנו שמחים לחנוך שירות חדש ויחודי זה שיהווה חלוץ לקו המבוקש הזה לעוד שנים רבות".

12 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שאפו למארגנים על היוזמה המרתקת

  שאפו ענק לחברת הופמן – החברה הותיקה 'דרך החיים' אשר חסידים ואנשי מעשה שמגיעים במיוחד ארצה תמיד נהנים מהשירות המסור והמצויין שלה.

  הופמן |
  הגב
 2. אשריכם גיבוי כח עושי דברו

  יעמדו על הברכה העסקנים והנגידים על מיזם חשוב זה. ונצא בקריאה קדושה להוציא כל מחשבה פסולה שלא יעלו חו"ח עם אייפון על האוטבו' וישמרו על טהרה באור העליה למירון. ובטוחים אנו כי העסקנים החש' כבר העמידו מי שישגיחו שאין הנגידים נושאים איתם מכשירים טמאים, ויעשו בדיק' מדוקדקות גם בכליהם לראות שאינם נכשלים ומכשילים בזה, ולא יתנו לעלות מירונה לאשר מחזיק טומאה זו, ויש לבזותו לעי"ע כל ישראל.

  הופמן |
  הגב
 3. יהי בואם לברכה!

  לעילוי נשמת אדוננו מורינו ורבינו רבי יואל בן אדוננו מורינו ורבינו
  רבי חנניה יום טוב ליפא זצוקלה"ה

  בזכות רשב"י

  סאטמר הכי טובים בעולם |
  הגב
 4. צביעות במיטבה

  להלן הודעה: "בקשה נחוצה לאחינו היקרים תושבי חו"ל, שלא יבואו ויטמאו את ארצינו הקדושה דהיינו שלא יסתובבו עם כלים טמאים,
  כ"כ הנכם מתבקשים להפסיק לממן את ההפגנות שממררות את חיי יושבי אה"ק,
  בעוד הנכם עושים ככל העולה על רוחכם בחו"ל.

  מוישה |
  הגב
 5. כל הכבוד לחיים הופמן

  מי יתן ותצליחו, זהו שירות נצרך

  תודה לחברת דרך החיים על היוזמה |
  הגב
 6. רעיון חזק ויוזמה מבורכת

  מאמין שיתפוס תאוצה ובשנים הקרובות אלפי אנשים ישתמשו בקו זה. שאפו ליוזמים והמארגנים.
  וכדאי הוא רבי שמעון לסמוך עליו בשעת הדחק.

  מירונ'ר |
  הגב
 7. מירון ע"ח

  אכן רעיון גאוני להביא את אלפי נוסעים המגיעים מכל העולם למירון ישירות מנתב"ג ע"י חברת "דרך החיים" וכמובן ה"שירות" מרחוב נחמיה בירושלים למירון. שאפו גדול!

  מנחם מנדל |
  הגב
 8. בקשה נחוצה לאחינו היקרים תושבי חו"ל המגיעים למרון וכו' לכבוד ל"ג בעומר, שלא יבואו ויטמאו את ארצינו הקדושה. וכ"ש במקום קודש הקדשים באתרא קדישא מירון. דהיינו שלא יסתובבו עם כלים טמאים, כמו iPhone וסמארטפאון ודומיהן וכו' ח"ו. ובזכות הקדושה ומסירת נפש שלהם נזכה ל-אף הקדוש ברוך הוא מטהר את ישראל. ונזכה לתורתו מגן לנו, היא מאירת עינינו, "הוא ימליץ טוב עלינו", אדוננו בר יוחאי. בקשה אל כבוד העסקנים החשובים: בס"ד עלה בידי כמה עסקנים לפרסם מודעה דלהלן בכמה עלוני פרסומת וכדו', אולם קצרה ידם מלהגיע אל כל מקומות מגורי אחב"י בחו"ל. ובכן פונים בבקשה לכאו"א שישתדל לפרסם המודעה הזאת, רק בדרך כבוד לכבוד האורחים היקרים מחו"ל כל היכי דאפשר, כל אחד כפי יכולתו, אחד המרבה ואחד הממעיט.

  בקשה נחוצה לאחינו היקרים תושבי חו"ל המגיעים למרון וכו' לכבוד ל"ג בעומר, שלא יבואו ויטמאו את ארצינו הקדושה. וכ"ש במקום קודש הקדשים באתרא קדישא מירון. דהיינו שלא יסתובבו עם כלים טמאים, כמו iPhone וסמארטפאון ודומיהן וכו' ח"ו.

  ובזכות הקדושה ומסירת נפש שלהם נזכה ל-אף הקדוש ברוך הוא מטהר את ישראל. ונזכה לתורתו מגן לנו, היא מאירת עינינו, "הוא ימליץ טוב עלינו", אדוננו בר יוחאי.

  בקשה אל כבוד העסקנים החשובים:
  בס"ד עלה בידי כמה עסקנים לפרסם מודעה דלהלן בכמה עלוני פרסומת וכדו', אולם קצרה ידם מלהגיע אל כל מקומות מגורי אחב"י בחו"ל.

  ובכן פונים בבקשה לכאו"א שישתדל לפרסם המודעה הזאת, רק בדרך כבוד לכבוד האורחים היקרים מחו"ל כל היכי דאפשר, כל אחד כפי יכולתו, אחד המרבה ואחד הממעיט.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 9. השאלה הגדולה היא

  איך הם נוסעים על הכבישים של הציונים.. איך הם יסתכלו על שלטי הכוונה של הציונים… איך הם נוחתים בנתב"ג של הציונים…
  אני ממליץ להם שיגיעו עם מטוסים מעל מירון ושם יצניחו אותם מעל ההר.. כך לא תיגע כף רגלם באדמה הציונית.. ולא יראו מהתפתחות הציונים בארץ ישראל..

  א |
  הגב
  • יפה מאד.

   לא מבין איך לא חשבו עד היום על אוטובוס ישיר מנתב"ג למירון. שאפו ובהצלחה למארגנים!

   רעיון גאוני |
   הגב