מסיבות חנוכה למאות ילדים מיוחדים

גם השנה הוביל "בלב אחד" בארגון מסיבות החנוכה למאות ילדים בעלי צרכים מיוחדים אשר זכו יחד עם בני משפחותיהם להשתתף בעשרות מסיבות חנוכה, בבתי החולים השונים ובמוסדות לחינוך מיוחד ברחבי הארץ.
עוד קודם לימי החנוכה קבעו ראשי הארגון עם מנהלי מוסדות חינוך המתמקצעים בתחום חינוך מיוחד לילדים אלו את קיום המסיבות במוסדותיהם, מתנדבי 'בלב אחד' קיימו את המסיבות במוסדות החינוך לילד המיוחד בכל רחבי הארץ, כאשר במסיבות השתתפו רבנים אישי ציבור מנהלי המוסדות ההורים וילדיהם, את המסיבות ליוו תזמורות ואמנים בעלי שם.
כמו"כ קיימו בארגון מסיבות בבתים פרטיים, אצל חולים מוגבלים שאינם יכולים מסיבות כאלו ואחרות לצאת מביתם, המתנדבים המסורים הגיעו עם כלי נגינה והפתיעו אותם במסיבות מפוארות. וכן בבתי חולים ברחבי הארץ הסתובבו במחלוקות השונות חילקו סופגניות ושימחו את החולים ע"י כלי נגינה, במספר בתי חולים קיימו ראשי הארגון את מצוות הדלקת נרות חנוכה יחד עם החולים.
אירועים אלו מצטרפים לשורה ארוכה של פעילויות שונות ומגוונות במשך כל השנה כאשר המנוע מאחורי הפעילות הוא הרצון להיטיב עם החולים אשר רתוקים למיטתם ולחוליים שנים על גבי שנים, כשבראש מעיניו של כל מתנדב להעניק לכל אחד את ״הכח לחייך ולשמוח״ לאורך זמן. ובתוך כך לתת מרווח נשימה חיוני למשפחות המסורות המתמודדות בגבורה מעוררת השתאות באתגר שניצב בפניהם.
בסיום האירועים הודו המשפחות מנהלי המוסדות והצוותות הרפואיים להנהלת ארגון "בלב אחד" ולמתנדבים הרבים העושים עבודת קודש ימים כלילות ומקדשים שם שמים ברבים כאשר בזכות טוב ליבם זכו עוד מאות חולים ליהנות מאור ומשמחת ימי החנוכה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.