מסיבת העיתונאים המביכה של הרצוג

לאחר שהרצוג זחל כל הדרך לממשלת נתניהו הוא נאלץ להתייצב במסיבת עיתונאים מביכה למידי שבו הבהיר כי לא ינהל משא ומתן להצטרפות לממשלה במקביל לשיחות המתנהלות עם יו"ר ישראל ביתנו. { "לא אנהל מו"מ יחד עם ליברמן"}

ביזיון? השפלה? תחליטו אתם. לאחר שהרצוג זחל כל הדרך לממשלת נתניהו הוא נאלץ להתייצב במסיבת עיתונאים מביכה למידי שבו הבהיר כי לא ינהל משא ומתן להצטרפות לממשלה במקביל לשיחות המתנהלות עם יו"ר ישראל ביתנו. "מסיבת העיתונאים של ליברמן חידדה לנתניהו את הבחירה ההיסטורית שמונחת על כתפיו – או לצאת למלחמה והלוויות בניצוח ליברמן ובנט או לצאת למסע של תקווה עבור כל אזרחי המדינה – אלה הן הבחירות ואין בחירה אחרת", הבהיר הרצוג.

 

"עד שנתניהו יחליט לאיזו בחירה הוא מכוון, אנחנו לא ננהל איתו מו"מ במקביל. אני לא עובד לפי סדר היום של ליברמן וגחמותיו ולא יזיזו אותי עם איומים וגידופים", ציין הרצוג.

 

"אם נתניהו רוצה להכניס את ליברמן לממשלה – שיכניס אותו, ואנחנו נפרק אותו מהאופוזיציה", אמר, "אם יכבד את דרישותינו בתחום המדיני, הכלכלי והחברתי, אני אבחן זאת. כעת יותר מאי פעם הבחירה היא בין ליברמן בביטחון לביננו, בין טירוף לשפיות, בין מצור כלכלי ומדיני לבין שגשוג".

 

"האחריות לממש את האופציה הזו היא ברגע הזה אצלך, נתניהו. אני לא מתכוון לנהל מו"מ במקביל ולא מתכוון להתעלם מן האתגר ההיסטורי – וההיסטוריה תשפוט את זה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הבעיה של הרצוג שאין לא מפלגה. זו המבוכה היחידה……….

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב