מסיבת חנוכה ברכבת הקלה

סגר"ע ירושלים הרב יוסף דייטש ומנכ"ל חברת סיטיפס ירון רביד השתתפו במסיבת חנוכה ברכבת הקלה

 

כחלק מפעילותה של חברת סיטיפס זכיינית הרכבת הקלה בירושלים בחג החנוכה התקיימה מסיבת חנוכה מרשימה בסמוך לחנוכייה הגדולה שהוצבה בתחנת הרכבת הקלה בתחנה המרכזית בירושלים.

באירוע השתתפו סגן ראש העיר ירושלים הרב יוסי דייטש, מנכ"ל סיטיפס מר ירון רביד ומנהל השיווק והפרסום ברכבת הקלה מר עוזאל ותיק.

סופגניות ריחניות חולקו לאלפי הנוסעים ולעוברים והשבים שגדשו את מתחם תחנת הרכבת הקלה כאשר גם מקומם של הילדים לא נפקד, וכתרי חג צבעוניים הונחו על ראשיהם כשברקע נגנים מקצועיים שניגנו את מיטב שירי החנוכה.

בדברי ברכה שנשא סגן ראש העיר הרב יוסי דייטש הוא ציין לשבח את הפעילויות הקהילתיות שעורכת הרכבת הקלה ואת אלו הנערכות על ידה בחנוכה בפרסומא ניסא ואמר "הרכבת עושה שמח לירושלים ומעבר להיותה כלי התחבורה המרכזי של העיר היא דואגת מאוד לרווחת התושבים והנוסעים".

מנכ"ל חברת סיטיפס הרכבת הקלה מר ירון רביד ציין כי "אירוע זה הוא כחלק משרשרת הפעילויות של סיטיפס יחד עם ציבור הנוסעים בחנוכה. סיטיפס רואה חשיבות גבוה לחיבור הישיר עם תושבי ירושלים בשגרה ואף במועדים שונים בשנה, וזאת כחלק מהיותנו חלק בלתי נפרד מהעיר".

במסגרת פעילות חג החנוכה הוצבה חנוכייה גדולה ומרשימה במתחם תחנת הרכבת בתחנה המרכזית בירושלים בשיתוף של סיטיפס ואגודת צעירי חב"ד.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.