מסיבת עיתונאים בבית ההורים השכולים: "מקבלים את הדין באהבה" (תמונות) (וידאו)

מסיבת עיתונאים נערכה בכניסה לבית הורי התינוקת חיה זיסל בראון הי"ד שנרצחה בפיגוע דריסה בסמוך לפסי הרכבת של תחנת גבעת התחמושת בירושלים,

מסיבת עיתונאים נערכה בכניסה לבית הורי התינוקת חיה זיסל בראון הי"ד שנרצחה בפיגוע הדריסה בסמוך לפסי הרכבת של תחנת גבעת התחמושת בירושלים, הסבא נשא דברים וסיפר על נכדתו שחזרה מהכותל המערבי ונהרגה בפיגוע הקשה..

בדף  על גבי הדלת נכתב: "ההורים מצדיקים את הדין ומקבלים באהבה, מבקשים שלא לפגוע בפרטיות שלנו".

"הם חיכו הרבה שנים לילדה הזאת", סיפר אתמול סבה של התינוקת, שמשון הלפרין עם היוודע דבר מותה. "ההורים חזרו מהכותל וזו הייתה הפעם הראשונה שהילדה הייתה שם וזכתה לראות את המקום הזה. ההורים החזיקו אותה לכיוון הר הבית ואמרו לה שזה מקום המקדש".

"הם ירדו מהרכבת הקלה ופתאום הרכב הגיע במהירות ופגע בעגלה. הילדה עפה באוויר ונפלה עם הראש על המדרכה. היה לה דימום קשה מאוד במוח. ההורים בטראומה. הם מזועזעים לחלוטין", אמר הסב.

בחצות הובאה באותו יום הובאה חיה זיסל ז"ל למנוחות.נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין ספד לה. "בית ישראל כולו עומד עמנו ברגעים אלו, מבכה את השרפה, את הרצח והשנאה שפגעו בנפש תמימה של תינוקת טהורה ואהובה – תינוקת תמימה, שנטבחה בשנאה יוקדת ואפלה. ארץ אל תכסי דמה", אמר ריבלין.

צילום: חיים פביאן – סוכנות הידיעות "חדשות 24"

 

unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4) unnamed (5) unnamed (11) unnamed

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.