מסיבת עיתונאים עם מנדי ריבקין: "היתה לי השגחה פרטית מופלאה" ( וידאו)

כמה ימים לאחר שנדקר על ידי מחבל בתחנת הדלק מנטה בגבעת זאב, מספר מנדי ריבקין ממיטתו בשערי צדק על הרגעים הקשים.

"אני מרגיש כל יום יותר טוב ובר מזל וכל יום שעובר אני עולה עוד שלב". הוא אומר בפתח דבריו לעיתונאים.

התרגשות בבית החולים:  כמה ימים לאחר שנדקר על ידי מחבל בתחנת הדלק מנטה בגבעת זאב, מספר מנדי ריבקין  ממיטתו בשערי צדק על הרגעים הקשים.

"אני מרגיש כל יום יותר טוב ובר מזל וכל יום שעובר אני עולה עוד שלב". הוא אומר בפתח דבריו לעיתונאים.

ריבקין עבר לתאר לעיתונאים על רגעי הדקירה "יצאתי עם אשתי לאכול ופתאום אני מרגיש שתי פגיעות בכתף ואת כל האוויר מתרוקן. דקרו אותי. ניסיתי להגן על אשתי ודחפתי אותה לחנות".

"בשלב הזה אני מרגיש שהאוויר מתרוקן ממני והחיים מתחילים להתמוגג. תוך דקות הגיעו אנשים הכי טובים שאדם במצב כזה  היה יכול לחלום לקבל. הייתה לי השגחה פרטית". אמר בהתרגשות.

תוך כמה דקות הגיעו האנשים הכי טובים שאי פעם אדם יכל לחלום לקבל בסיטואציות כאלה. 4 פראמדיקים, אנשי הצלה,  אנשים הכי טובים שיכולתי לקבל. נהגי אמבולנס תפקד באותו רגע כאילו הוא היה במקומי. היתה לי השגחה פרטית מופלאה.

למרות הפיגוע הקשה ריבקין אינו מפחד "היו לי מחשבות אבל אין פחד לרגע אחד. אני לא אתן פרס לטרור. הם לא יפחידו אותי, אנחנו נזקוף ראש ואנחנו ננצח".

ריבקין העביר מסר לממשלת ישראל בו אמר, "המסר שלי לממשלה כמו שהרבי אמר: עצם הדיבור על מסירת שטחים זה גורם סכנת נפשות למליוני יהודים ואסור לדבר על כך בשום אופן בשום צורה שהיא".

 

צילום: דוברות שערי צדק

ראיון מצמרר עם מנדי ריבקין שנפצע קשה מאוד בשבוע שעבר בפיגוע הדקירה בגבעת זאב ומתאושש כעת בבית החולים שערי צדק.צילום: דוברות שערי צדק

‎Posted by ‎דיווח ראשוני‎ on‎ יום שלישי 2 פברואר 2016

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.