מסיתים ומדיחים / מנחם רהט

מי מסית את הערבים למרד? ומי מפספס את האמת בממדים קולוסאליים של כמעט 1.3 מיליון כותרים? מנחם רהט בטור שתוהה על "האמת":

מה משותף לשמאל הקיצוני המתוסכל מן המבוי הסתום שאליו הוליך החמאס את 'תאליך אשלום' ואת המאבק נגד 'אקיבוש', ולפוליטיקאים החרדים המתוסכלים מן העובדה שלמרות שחלפו שבעה חודשים מאז הבחירות והקמת הקואליציה הנוכחית, הם עדיין מחממים את ספסלי האופוזיציה וּמוּדָרים מן הכופתאות השמנות ותקציבי הענק ואלפי הג'ובים לאנ"ש?

יש מכנה משותף. אלה גם אלה מתייחסים בספקנות למדינת היהודים הציונית/החילונית/הלאומנית/הפשיסטית (מחק את המיותר), מתקשים לתרום חלקם להגנתה ולשגשוגה, ומתאמצים להסית את הערבים כנגד מדינת ישראל, עד כדי העלאת רעיונות נואלים כמו פתיחה באש לעבר כלי הרכב בכביש 6 והפיכת כל כניסה קרקעית לאום אל פאחם ללוחמת לב"ב בעזה, ויש אפילו רמזים מופקרים להכרזת מרד ערבי אלים ומדמם.

אם עד עכשיו היו שמאלנינו, ההזויים היחידים, במערכה להתססת הערבים, הנה באחרונה קם להם שותף מקרב העסקונה החרדית. ח"כ ישראל אייכלר מיהדות התורה מנסה להכניס רעיונות של מרי למוחם של הערבים: "מדינה שמצויה במלחמה נגד הערבים היתה צריכה להימנע מלצרף 1.2 מיליון אזרחים ערבים למרד הערבי האלים ע"י חוקי אפליה בוטים", אמר בדיון בכנסת בסוגיית הזכות למע"מ בשיעור 0%, שנועדה להינתן לבוגרי צבא בלבד.

ועוד אמר: "…אתם דורשים מערבים שישלמו מע"מ יקר יותר, למימון אוייביהם הציונים המתנחלים, בחוקי אפרטהייד כאלה… אל תצפו לנאמנותם. אתם תישאו באחריות לצירוף 1.2 מיליון ערבים למרד הערבי הבא. אל תופתעו שיהיו יריות על כביש 6 מבנייני הערים הערביות הסמוכות, ח"ו. אתם רוצים שכניסה קרקעית לאום אל פאחם תהיה כמו לעזה? מי יתן את הדין על הטירוף הזה? (הציטוטים מן 'המודיע' החרדי).

'האוייב הציוני', ראה הוזהרת

האם הפך עצמו העסקן המתוסכל למגן האינטרסים הערבים, לדוברם של ערביי ישראל, או שמא התכוון לשלח איום סמוי לעבר על 'האוייב הציוני', בדבר מטחי ירי שצפויים להיירות לעבר דרך ז'בוטינסקי מבני ברק הסמוכה, ושכניסה קרקעית לקסבה של בית שמש תעורר התנגדות כמו בכניסה לעזה? תראו עד כמה מסוגל התיסכול להעביר עסקנים נטולי כיבודים ותעסוקה, על דעתם ועל דתם.

אבל הסתה זו, מתגמדת לעומת ההסתה בעיתון חובב הפלשתינים הארץ, והקריאות לערבים לפתוח במרד אלים ומדמם נגד ישראל. התועמלן מס' 1 בשירות הנראטיב החמאסי גדעון לוי, מסית במאמר שכותרתו "מחכה להתקוממות פלשתינית": "יום אחד יקום העם הפלשתיני על כובשו… הלוואי שהיום הזה יגיע מהר… זה יקרה יום אחד: ההמונים יעלו על ההתנחלויות ועל המחסומים, על מחנות הצבא ועל בתי הכלא. אז גם ערביי ישראל לא יוכלו עוד לעמוד מנגד. גם הם צופים בתחריר וגם הם מבינים שמגיע להם משטר אחר ומדינה אחרת… מוטב שהיום הזה יבוא במהרה".

האם הפך המסית והמדיח, גדעון לוי, שמייחל למרד אלים של הערבים משני עברי הקו הירוק, למקור ההשראה של ח"כ אייכלר? עד כדי כך הידרדרת, אחי?

אבל נחזור להגותו המטורפת של הנחש מבית שוקן: "המשטרים שנגדם קמו עמי ערב היו ברובם אכזריים פחות ממשטר הכיבוש הישראלי. הם גם היו מושחתים פחות… רובם… לא הגבילו עד כדי כך את תנועתם ואת חירותם, לא התעללו בהם ולא השפילו אותם באופן השיטתי, כפי שעושה זאת המשטר הישראלי".

געגועים למשטרי לוב וסוריה

לדידו של התועמלן החמאסי, משטריים אכזריים פחות ומושחתים פחות נמצאו בלוב, סוריה, מצרים, תוניסיה ותימן. לא להאמין עד כמה מסמאת שנאת ישראל את עיניו. בקצב הזה הוא עוד יתפייט על 'אנושיותם וחמלתם' של רבי הטבחים מאל-קאעידה ודאע"ש, המרצחים מהחמאס והחיזבאללה, התליינים מהאחים המוסלמים ואנצאר-בית-אל-מקדס, וחבריהם משאר אירגוני הרצח האיסלמיסטים – שהאכזריות הישראלית "עולה עליהם". לא להאמין עד כמה יכול אדם להיות מנותק מהמציאות. "הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב, וְלַטּוֹב רָע; שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר, וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ; שָׂמִים מַר לְמָתוֹק וּמָתוֹק לְמָר" (ישעיהו ה', כ').

מצד שני, זה לא הבלוף הראשון ולא האחרון שממציא תעשיין השקרים לוי. רק לפני ימים אחדים הוא כתב דיווח על הספר 'Eyes in Gaza' (עיניים בעזה), נוטף ארס אנטי ישראלי, שפירסם רופא נורווגי, ד"ר מאדס גילברט. בעיני לוי האיש המופלא הזה הוא מופת מוסרי, שעדותו "צריכה להעיק מאוד על מצפונו של כל אדם הגון". לוי הסתיר מקוראיו, מה שגילו באמצעות שיטוט קל באינטרנט שניים מקוראי הארץ, רמי נוידרפר ופרופ' דוד אסף – שהגילברט הזה מאמץ עמדות אנטי-ישראליות אובססיביות, חבר במפלגה מאוּאיסטית קיצונית, תומך אל-קאעידה, מצדיק את הפיגוע במגדלי התאומים ומאשים את ישראל בעלילות דם מופרכות: החל בירי מכווון של טילים להרג ילדים, וכלה בשימוש בגז ובהפיכת עזה למעבדת ניסויים של כלי נשק חדשים, שגורמים גם למחלת הסרטן. זהו העֵד 'הנאמן' של לוי. חבל שלא נטל בהזדמנות זו עדות גם מהרוזן דראקולה, על ישראלים ששותים לרוויה דם ילדים פלשתינים.

על מנת להעצים את אי חשיבותו של הספר המפוקפק, המציא לוי שקר נוסף – שהספר הוא "רב-מכר בינלאומי". אבל פרופ' דוד אסף מאוניברסיטת תל אביב, מתוך הכרת הנפשות הפועלות, הלך לבדוק ברשימת רבי המכר של חנות הספרים המקוונת אמזון, ומימצאיו המדהימים הובאו בבלוג המשובח והמומלץ שלו, עונ"ש: "ניסיתי להבין מהו 'רב-מכר בינלאומי' ומאיפה גדעון לוי יודע זאת. בדקתי באתר 'אמזון', ושם התברר לי כי הספר נמצא במקום ה-1,278,686".

בדיקה ברמה עובדתית נטו, העלתה שתעשיין השקר נמצא במרחק שנות אור מן האמת; וליתר דיוק, במרחק של כמעט 1.3 מיליון כותרים מן התואר רב מכר. כך מן הסתם יש להתייחס לשאר מימצאיו.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מהקרה לכם קוקר שאתם נותנים במה לאדם עלוב כזה? מי מתייחס אליו ברצינות חוץ ממכם? כולם מקיאים את האיש ודעותיו המגונות. תפסיקו עם הבמה לאיש הזה – אין לו מקום בשום אתר נורמלי ובטח לא באתר דתי או חרדי. האיש גזען קיצוני ודעותיו מסריחות כמו הביוב של עזה.

  צבי |
  הגב
 2. tאייכלר דיבר בהגינות וביושרה – והכותב מנחם רהט ידוע בגזענותו הבוטה וכלל לא מבין מדוע אסור להפלות ערבים באופן גזעני
  הרי איכלר צודק בכל מילה – ערביי ישראל מספיק ממורמרים – ואין שום סיבה להפלות אותם בחוק גזעני לעין השמש. ואם כבר גזענות בשיטת מנחם רהט – מדוע לא עד הסוף?
  מנחם רהט גזען אומלל, גס רוח ובוטה, ואילו היה בידו היה משליך את הערבים לים. שחצן שנאחז בפטריוטיזם שהוא כידוע מפלטו האומלל והאחרון של הנבל הגזען. וכל מי שמדבר קצת אחרת מייד מותקף על ידו בגסות פופוליסטית (מזכיר את פלטו שרון מהרדיו שצורח על כל אדם נורמלי "בוגד").
  חבל שנותנים לגזען חשוך ושפל שכזה במה להגיגיו – נדמה שממאמר למאמר הוא מקצין עוד ועוד את עמדותיו כדי לעשות רושם ולקבל קצת צומי.
  הציבור הישראלי הקיא את כהנא ז"ל ואת הימין הקיצוני של ימינו שלא זכו למושב בכנסת – אבל רהט מוציא את הגזענות שלו – ולא מבין כי אפילו אם הוא היה צודק בדעותיו (שהערבים מושחתים ופרימיטיביים ותתי-אדם וצריך להפלות אותם) – עדיין צריך להיות חכם, והדיבורים שלו רק מוסיפים לשנאה בין העמים.
  אייכלר לעומתו נראה אנושי פי מאה. אני גאה באייכלר למרות שדעותיו אינן כשלי, אבל כל מילה שלו פנינה, וכל מלה של רהט – רוק נוטף קצף גזעני מביש.

  חיים |
  הגב
 3. אייכלר מכפיש את החרדי השפוי בעיני החילוני המצוי – צריך להקיאו מתוכינו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב