מסית או לא? צפו: התשובה לטיבי(וידאו)

בתנועת 'אם תרצו' הפיקו סרטון תגובה לסערה שהתחוללה אמש במליאת הכנסת לאחר שח"כ אחמד טיבי הואשם בהסתה. צפו {התגובה לסערה}

הסרטון שחולל סערה בו נראה ח"כ אחמד טיבי מוריד את השר זאב אלקין מדוכן מליאת הכנסת לאחר שהאשים אותו בהסתה גורר גל תגובות, אך בתנועת 'אם תרצו' החליטו לעשות סוף לשקרים והפיקו סרטון מיוחד בו נראה ח"כ אחמד טיבי מנאומים שונים במהלך שירותו הפוליטי בהם הוא מסית ערבים להילחם בכוח נגד ה"כיבוש" כלשונו.

בזמן דיון שנערך אתמול (רביעי) בנוגע להסרת חומות ההפרדה בין שכונות מזרח ירושלים לאור גל הטרור בשבועות האחרונים, עלה שר הקליטה זאב אלקין מהליכוד, והפנה אצבע מאשימה לח"כ ד"ר אחמד טיבי (הרשימה המשותפת), שניהל באותה עת את המליאה.

"כדאי גם להבין למה יוצא אותו גל טרור, ולצערי, לך, אדוני היושב ראש, ולחלק מחבריך, יש אחריות כבדה ביותר על הדם שנשפך היום ברחובות מדינת ישראל", אמר אלקין.

"אתה, ואנשים כמוך, שמפיצים שקרים בידיעה מוחלטת על מה שמדינת ישראל עושה בהר הבית, כביכול על רצון לשנות את הסטטוס קוו, אתם אחראים על הדם שנשפך, גם של יהודים וגם של ערבים. אתה, באופן אישי, אדוני היושב ראש. אתה צריך לא לישון טוב בלילה, ולחשוב על מי שנהרג בשבועות האחרונים ומה חלקך במה שקרה שם".

טיבי לא נשאר חייב וענה לו: "נאמרים פה דברים קשים, חסרי תקדים. אני מבקש ממך לחזור בך מיד מהדברים שאמרת, אם לא תחזור בך אני מוריד אותך מהדוכן".

לאחר שלא חזר בו, הורה טיבי לסדרנים להוריד את השר מהדוכן תוך שהוא צועק לעברו: "אני הריבון עכשיו, לא אתה. אני מעליך".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.