מסעיר את הרשת: האם שירה רבן חילונית?

בשעות האחרונות הופצו ברחבי הרשת על ידי פעילי ימין צילומי מסך בו נראת שירה רבן, כשהיא לבושה כמו חילונית. בהודעות, האשימו אותה שהתחפשה לחרדית והושתלה ע"י גוף תקשורת לעבודה במעון רה"מ

בשעות האחרונות הופצו ברחבי הרשת על ידי פעילי ימין, צילומי מסך בו נראת שירה רבן, החרדית שתבעה את אשת רה"מ בגין התעמרות, כשהיא מבלה בקניון עם בגדים "לא צנועים", וזאת בלשון המעטה. בהודעות, האשימו אותה שהתחפשה לחרדית והושתלה ע"י גוף תקשורת לעבודה במעון רה"מ.

"מצטער להרוס את החגיגה", הגיב כתב המשפט של ערוץ 2, גיא פלג בדף הפייסבוק שלו, "למיטב ידעתי שירה רבן לא עבדה כתחקירנית אצל אמנון לוי", הוא טוע לגבי השמועות על כך שעבדה כתחקרינית.  לדבריו, "התמונות המופצות ברשת הנחזות להיות תמונותיה של שירה כחילונית אינן שלה".

פלג הוסיף כי "לצערי שירה ובעלה בחרו בניגוד לעצתי להתראיין מבלי שתזוהה ובכך איפשרו למבקשי רעתה להפיץ בדותות אלה".

אז איפה האמת? מתברר כי יש עוד  שירה רבן,  אמא צעירה וחילונית, היא ספגה עשרות הודעות ופוסטים – רק בגלל ששמה זהה לעובדת במעון רה"מ שתבעה את רעיית ראש הממשלה. בהודעות, האשימו אותה שהתחפשה לחרדית והושתלה ע"י גוף תקשורת לעבודה במעון רה"מ.

אחת מחברותיה של שירה רבן הבאר שבעית, עינב בן דוד כהן, פרסמה פוסט היום (שני) בו חשפה את האמת מאחורי הפייק: "מהבוקר אני מקבלת עשרות הודעות עם תמונה של חברתי הטובה, שירה רבן, שמקשרות אותה לבחורה שהתלוננה על שרה נתניהו. פשוט כי השם שלהן זהה. עברייני מקלדת פשוט חיפשו שם דומה בפייסבוק ועבור בצע לייקים החליטו לפרסם דיבה ולהמציא שזו היא. כמובן שאין קשר בין הבחורות. שירה שלנו גרה בבאר שבע, עובדת כמנהלת חדר כושר, נשואה ואמא לשני בנים מתוקים. היא גם לא חרדית".

עינב כתבה עוד: "התגובות כמובן לא איחרו להגיע, ובלי שום בדיקה מקדימה אנשים קיללו אותה בלי סוף, השתמשו במילים בוטות ומכוערות והפוסט הפך ויראלי בין רגע. התלונה במשטרה כמובן בדרך. אבל בינתיים סייעו לי לנקות את שמה ושתפו את הפוסט", היא ביקשה.

קרובת משפחתה הוסיפה: "שירה, שהיא גיסתי היקרה, לא צריכה לעשות אקסטרות במעון ראש הממשלה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.