מספר שתיים של ליאון – נחשף

חבר מועצת העיר ומועמד לראשות ירושלים, משה ליאון, פרסם את מספר 2 ברשימתו ומי שימונה לתפקיד סגן ראש העיר: עופר איובי

חבר מועצת העיר ירושלים והמתמודד לראשות העיר, רו"ח משה ליאון, פרסם הלילה את מספר 2 ומי שעתיד לכהן כסגן ראש העיר, עופר איובי, יו"ר המנהל הקהילתי בגילה.

לאיון: "במסגרת תפקידי כמחזיק תיק המנהלים הקהילתיים בקדנציה האחרונה, זכיתי להכיר את עופר איובי, חברי, יו"ר המנהל הקהילתי בגילה וביצועיסט ירושלמי.

"מהר מאוד גיליתי מנהיג שלא נח עד שכל בעיה שמונחת לפתחו מצד תושבי השכונה זוכה למענה ולטיפול מושלמים. גיליתי בן אדם רגיש וקשוב, ובעיקר שליח ציבור אמיתי שמגויס בגופו ובנפשו למען הכלל".

ליאון הסביר כי עופר מתאים לכהן כסגן ראש העיר: "אדם כזה אני רוצה וצריך לצדי – להובלת העיר קדימה בכל הכוח. אז אמנם תושבי גילה מפסידים את עופר במנהל, אבל תושבי ירושלים מרוויחים סגן ראש עיר מנצח"

איובי ידוע כמקורב לגורמים צעירים חרדים בעיר. דרך זה מנסה ליאון לקרוץ למגזר החרדי הצעיר.

עופר איובי: "מדובר במשימה מאתגרת ואני פונה אליה בחרדת קודש. בשנים האחרונות פעלתי מאהבה אדירה בהתנדבות למען שכונת גילה והעסקים בכל רחבי העיר. את העשייה הרבה למען תושבי גילה, אי אפשר לפספס. היום, הגיע זמני לגדול ולשרת את העיר כולה. אני מודה לחברי ולראש העיר הבא משה ליאון שקרא לי למשימה. בטוח אני כי יחד נהפוך את ירושלים למעצמה בכל התחומים"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.