מסתורין בניו יורק – האם שותפו החרדי של שטארק קשור לרצח? – ומהו הפרס שינתן לגילוי הרוצח? (וידאו)

בניו יורק פרשת רצח ר' מנחם שטארק, ממשיכה לתפוס כותרות. כעת, עולים החשדות האם שותפו של מנחם שטארק, העסקן החרדי מחסידות סאטמר שנרצח וגופתו נמצאה בסוף השבוע במכולת אשפה בניו יורק, הוא האחראי לרצח.

המקומו "דיילי ניוז" מדווח הבוקר, כי המשטרה המקומית חושדת בחברו של שטארק ואיש עסקים שעבד עימו, ישראל (סאם) פרלמוטר, כחשוד מרכזי במעשה.

העיתון מדווח כי מקור משטרתי מוסמך, גילה כי חוקרי המשטרה חושדים שפרלמוטר, שיקר לחוקרי המשטרה בעת שתישאלו אותו על הרצח וקשריו לשטארק, ואף ניסה להפליל איש עסקים רוסי, שעדיין זהותו חסויה. פרלמוטר ושטארק היו כאמור, חברים ובעלי עסקים משותפים במספר מיזמים גדולים, אחד מהם הוא הקמת מתחם של 74 דירות שהשניים לקחו כדי לממנו -משכנתא של 29 מיליון דולר. בעקבות הלוואה זו, שאותה לא הצליחו להשיב, פשטו רגל.

העיתון סיפר גם כי שניים מעובדי העיתון הגיעו לביתו של פרלמוטר בברוקלין, כדי לראיינו אך נתקלו בהתנגדות. מאבטחים ששהו ברכב, ביקשו מהעיתונאים לעזוב, מאחר וזהו "שטח פרטי".

מקור משטרתי נוסף סיפר ל'דיילי ניוז' כי "לא נשללת אף אפשרות" באשר לזהות החשוד או החשודים ברצח, ומקור משטרתי אחר הדגיש כי לחוקרים "אין דבר שיוביל אותם לקבוע אם החשוד הוא אדם זה או אחר".

צפו

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה להשמיץ לפני שיודעים בוודאות, ולפני שהחקירה מסתיימת, לאותו שותף יש משפחה עם ילדים, האם מפני שהוא סגר את הדלת לעיתונאים כבר נחרץ דינו???? למה לצטט אפילו גורמים כאלו???? אנחנו יודעים כמה חקירות ודרישות מונים חכמינו עד שהפללילו בן אדם, ועוד ברצח….

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב