מסתמן: אף מועמד לא יתמודד מול רונן פלוט לראשות נצרת עילית

הבחירות בנצרת עילית: כרגע אף אחד לא מתמודד מול ראש העיר המכהן רונן פלוט. עסקן חרדי ל'אקטואליק': "סוס מנצח לא מחליפים, פולט אוהב את הציבור החרדי"

בעוד כחודשיים ייערכו הבחירות לרשויות המקומיות, והמוני בית ישראל ייצאו לקלפיות בכדיי לממש את זכות ההצבעה, אבל יש מקום אחד שכבר ידוע – נכון לעכשיו – מי ינצח את ראשות העיר, וזה מועמד החרדים לראשות העיר נצרת עלית ומנכ"ל הכנסת לשעבר, רונן פלוט, שנבחר לפני שנתיים כשנערכו הבחירות לראשות העיר, והוא נבחר ברוב גדול. הציבור החרדי תמך בו תמיכה רחבה מכל שדרות הציבור החרדי בעיר.

עסקן ציבור חרדי מהעיר אומר ל'אקטואליק': "סוס מנצח לא מחליפים. רונן פלוט אוהב את הציבור החרדי, מקדם אותו ודואג להתפתחות העיר, במיוחד בהר יונה, בריכוזים של הציבור החרדי, גם באזורים של הציבור הליטאי וגם של חסידי בעלזא שהחלו להגיע להתגורר בעיר".

המתמודד שהיה מולו, נתנאל טוויטו, הודיע בימים האחרונים על פרישה מהמרוץ.

מבחינת מועצת העיר, החרדים צפויים לתמוך במנחם גנדל שיעמוד בראש סיעת "האיחוד היהודי" בנצרת עילית. הרשימה הדתית המאוחדת שתתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר הסיעה כבר הודיעה כי תתמוך ברונן פלוט במאבק על ראשות העיר.

מנחם גנדל, בן 29, משמש כמנכ"ל מוסדות חסדי מנחם, המפעילים מספר מוסדות חסד בעיר. גנדל פועל להבאת משפחות יהודיות ולחיזוק הזהות היהודית בנצרת עילית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.