מסתמן: בימים הקרובים יוכרז מועמד דגל לראשות אלעד

בשעות או בימים הקרובים תתקבל הכרעה לגבי מועמד דגל – שס בעיר אלעד – כך טוען גורם חרדי ל'אקטואליק'. בבית הגר"ח מעוניינים מאוד כי פינדרוס ימלא את התפקיד

בימים הקרובים תתקבל הכרעה לגבי מועמד דגל – שס בעיר אלעד – כך טוען גורם חרדי ל'אקטאוליק'. בימים האחרונים נערכו שיחות אינטנסיביות עם סגן ראש עיריית ירושלים יצחק פינדרוס שיוצנח מספרא לעיר הצעירה במרכז הארץ. בבית הגר"ח מעוניינים מאוד כי פינדרוס ימלא את התפקיד שכן הוא היחיד שבאמת כיהן כראש עיר בדגל, פינדרוס כנראה לא יוכל לעמוד בלחצים ויקבל עליו את התפקיד. גורם חרדי מעריך כי כבר בשעות או הימים הקרובים תתקבל הכרעה בנושא.

גורם בשלומי אמונים מודה לנו "שבמידה ופינדרוס יקבל את תמיכת גדולי ישראל הליטאיים, בסיעה יצטרכו לקבל החלטות לגבי המשך ריצתו של פרוש לקדנציה נוספת". במידה ופינדרוס ייבחר לראשות העיר ללא הסכם לטווח ארוך עם שלומי אמונים אזי שמדבור בהכרזת מלחמה מצד דגל התורה על שלומי אמונים שתצטרך לקבל החלטה לגבי המשך טיב היחסים עם דגל התורה.

בצהרים, מלחמת המכתבים בין גפני לפרוש המשיכה במלוא עוזה. בצהריים שיגר מאיר פרוש מכתב ליו"ר דגל התורה משה גפני בו הוא מתייחס למכתב שקיבל מיום כ' אלול תשע"ח 31 אוגוסט 2018.

במכתב הוא דוחה את טענות גפני לגבי ההסכם בבית שמש ומביע תקווה כי בסופו של יום שני הצדדים ינצחו בבוררות. פרוש כותב: לא פנינו לרבני ועסקני דגה"ת אלא בדבר קיום ההסכם, ולא בגלל שמו הטוב של ראש העיר או טובת העיר, הטיעון היחיד שבה אני דן איתך זה כיבוד ההסכם שנחתם בינינו לפני הבחירות המוניציפאליות בתשע"ד" .כן הביע את רצונו ללכת לבורורת, "שנידרש להוכיח בבוררות נעשה זאת וגם אתה תאלץ להסכים שמדובר בהסכם אחד ומאוחד! לא לחינם בחרת להפיץ ברבים רק את הסעיפים הקשורים לאלעד ולא את הסעיפים הקשורים לבית שמש".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.