מסתמן: החרדים העובדים יתמכו באלי ישי

מכה לדגל התורה: בשני אלי ישי יפגש עם נציגי החרדים העובדים שמתכוונים להביע תמיכה בישי בתמורה לשריון עבור החרדים העובדים

לאחר שלא זכו לתשומת לב מיהדות התורה, נציגי החרדים  העובדים ייפגשו ביום שני הקרוב בבני ברק עם יו"ר העם איתנו  אלי ישי, וייבדקו את האפשרות להעביר את תמיכתם למפלגתו של ישי.

החרדים  העובדים קיוו שיקבלו מקום ריאלי ביהדות התורה, אך לאחר שבקשותיהם נדחו על הסף, הם יצרו קשר עם אנשי ישי וקבעו עימו להיפגש.

אחד מנציגי החרדים העובדים, חושף בשיחה  לקוקר כי ככל הנראה, החרדים העובדים יוציאו הודעת תמיכה בישי ויפעלו למען מפלגת "העם איתנו". החרדים העובדים מצידם מקווים לקבל בתמורה מישי הצבת אחד מאנשיהם במקום  ריאלי ברשימתו של ישי.

חרדים עובדים מכללה

לטענת החרדים העובדים, בדגל התורה הזניחו את החרדים העובדים, למרות שיש לנו גרעין של עשרות אלפי חרדים עובדים –  הם מתחמקים מדרישתנו, ואם לא יהיו הפתעות, החרדים העובדים יצטרפו למפלגתו של ישי.

 

בתוך כך, אמש התראיין חבר יעקב אשר בקול חי ונשמע כשהוא מלגלג על  החרדים העובדים,  כאשר אמר כי כל תקופת בחירות הם קמים. הקבוצה הזאת זה באזז, פארסה, כלום ושום דבר. אבל אנחנו משפחה אחת.

 

בדגל התורה מצידם לא נותרו חייבים לצעדים של ישי והם מתכוונים לפתוח את תיבת הפנדורה שיש להם כלפיו.

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מה המהומה מהה תתעוררו מה קורה לכם מי שרוצה יבוא ויפתח מפלגה על מה המלחמות בושה וחרפה ברגע שיהודי שומר תורה ומצוות רוצה להקים מפלגה קמים העסקנים של המפלגות הקיימות ומחרחרים ריב , הריב הזה מגיע מפחד , פחד להפסיד גו'ב או כיסא עור צבי ה' יצילנו לאן הגענו המחלוקות והריבים והלשונות "המתוקות" יביאו עלינו ה ירחם לא כדי לומר תצילו עצמכם וגשו לבחירות בקול דממה

  ניסיתי |
  הגב
 2. אלי ישי היחיד שנשמע לגדול ישראל היחיד שהיה נאמן ומילה שלו זה מילה

  מיקי |
  הגב
 3. מענין שרק לפני חודש החרדים העובדים הודיעו לאחר שמרן הגראי"ל הכריע במפורש בפרשה הזאת לא להענות לבקשתם מכיון שבעתיד יקומו להם עוד כל מיני קבוצות למיניהם , ותשובתם של החרדים העובדים היתה , שמה שגדולי הדור אומרים , הם יעשו והם מבינים את השיקולים שמאחורי זה,
  והנה רק עבר כמה שבועות מאז שאלי ישי לימד אותנו שרבנים זה עניין סחיר ולאחר שעשה חיפוש בגוגל "חפש רב דחוף" מצא לו רב (כדוגמת עץ){וח"ו אין כאן כוונה לזלזל באותם רבנים גדולי עולם ממש} והנה החרדים העובדים למדו את השיטה ופתאום נעלמה לה ההודעה שמה שגדולי הדור הכריעו מקובל עליהם.
  ואולי כדאי לקרוא להם במקום החרדים העובדים "החרדים האובדים".

  אובייקטיבי |
  הגב
 4. הם (האשכנזים) מפחדים. מפחדים שיקחו להם מהג'ובים. חשוב להם הכיסאולוגיה, ופתאום הם מדברים אידיאולוגיה.

  תלמיד מרן |
  הגב