מסתמן: הכירו את המעומד של ש"ס לראשות רכסים

נתי חייאק, כיום יועצו של ח״כ יעקב מרגי וחבר המועצה מטעם שס ברכסים יהיה המעומד מטעם ש"ס לראשות היישוב – כך מעריכים גורמים בתנועה

 

ביישוב החרדי רכסים שבצפון, נהוגה מזה שנים רוטציה בין מועמד ספרדי למועמד אשכנזי. גם כעת יש מי שמנסה לעשות את הכול ולרקום דילים עם ש"ס בערים כמו אלעד, ולהשאיר את איצ'ה רייך, מועמד 'דגל' המכהן כראש המועצה, לעוד קדנציה בתפקיד.

עתה נראה כי יו״ר שס אריה דרעי ייעשה הכל בכדי להריץ מועמד לראשות הישוב רכסים מטעם שס. גורמים בכירים בתנועה מעריכים כי נתי חייאק, כיום יועצו של ח״כ יעקב מרגי וחבר המועצה מטעם שס ברכסים יהיה המעומד מטעם ש"ס.

אחד מעסקני הישוב מספק בשיחה ל'אקטואליק' הוכחה נוספת להערכות בקרב בכירי התנועה. כך למשל, בטקס הרמת כוסית לרגל חג הפסח בתחנת המשטרה בישוב רכסים, במעמד מפקדי התחנה התכבד לדבר בפני המכובדים, נתנאל חיאק, חבר המועצה, שאף העניק את ברכתו של ראש מועצת רכסים.

הרב חיאק עמד בדבריו על עוצמת נס יציאת מצרים בימים ההם, ויציאתנו מעבדות לחרות עד עצם היום הזה.

נזכיר שדיווחנו לפני כחודש על קבוצת צעירים ספרדים מוכרת בעיר שאומרים: "אנחנו לא מוכנים לשמוע על אפשרות שרייך ימשיך עוד קדנציה אם זה יקרה, נרוץ בכל הכוח נגד הדיל הזה".

בימים האחרונים הם מנסים לגבש רשימה ספרדית צעירה, שתתחרה בש"ס ותרוץ עם צעירים ספרדים ברשימה משלהם.

עד היום, יש לציין, למרות שברכסים נערכות כמובן כמו בכל עיר בחירות, התוצאות – כנהוג בערים החרדיות – היו ידועות מראש. ש"ס ודגל התורה רצות ברכסים כבר שנים ברשימה אחת משותפת בשם "שי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.