מסתמן: התיק נגד ח"כ סלומינסקי ייסגר

לאחר ששמונה הנשים שהתלוננו נגדו בפני קבוצת הרבנים סירבו לשתף פעולה עם חוקרי המשטרה – התיק כנגד סלומינסקי ייסגר

תיק החקירה נגד ח"כ ניסן סלומיאנסקי צפוי להיסגר מחוסר ראיות – זאת לאחר ששמונה הנשים שהתלוננו נגדו בפני קבוצת הרבנים סירבו לשתף פעולה עם חוקרי המשטרה

כפי שדיווח הערב (א') משה נוסבאום, כתב המשטרה של חדשות 2, חוקרי המשטרה סבורים שלא התגבשה תשתית ראייתית שמבססת את החשדות שהועלו נגדו על ביצוע מעשים מגונים והטרדות בנשים שפעלו לצידו במהלך השנים בתפקידו בכנסת.

תיק החקירה כבר מצוי ברובו בידי הפרקליטות, אך נותרה השלמת חקירה אשר לאחריה יועבר התיק להחלטת היועץ המשפטי לממשלה אשר יכריע אם לסגור את התיק מחוסר ראיות.

סלומינסקי עצמו אמר בתגובה לדברים כי "נודע לי מגורמים שונים כי הובא בפניהם מידע מנשים מכובדות ששמעו מנשים אחרות על כך שנפגעו ממני. אני מאוד כואב ומצטער על כך. מעולם לא התכוונתי לפגוע באישה או איש ואם אישה כלשהי נעלבה, נפגעה או חשה אי נוחות כתוצאה מהתנהגותי, הרי שאני מתנצל על כך והייתי מתנצל אף בפניה מעומק לבי לו ידעתי מי היא".

"אני מוכר בקהילות רבות כאדם שתמיד נכון לסייע, וכאיש חם ולבבי וכמקובל בפוליטיקה הישראלית אני מחבק ולוחץ יד או אוחז מרפק, ללא שום כוונה מינית, רומנטית או פוגענית", המשיך. "היות ואיני יודע במי מדובר, הרי שעצם המחשבה שנוצרה פגיעה כלשהי מסבה לי צער וכאב עמוק".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.