מסתמן: חקירה פלילית נגד ארביב – ובמקביל: משא ומתן למחיקת כתב האישום נגד הרב פינטו

עורך הדין המייצג את ניצב מנשה ארביב, גדעון פישר, מכחיש בראיון לגל"צ, את הדיווח ולפיו המחלקה לחקירות שוטרים החליטה לפתוח נגד ארביב בחקירה פלילית.

בראיון אמר פישר "עם כל הכבוד לפרסומים ולספינים מבית מדרשם של נציגי פינטו, אין החלטה על שום חקירה פלילית. כל מה שיש כרגע זו בדיקה שנעשית כרגע בעניינו של ארביב, להבדיל מהחלטה על כתב אישום חמור ביותר כנגד פינטו".

אך למרות אמירותיו של עורך-הדין, במח"ש אומרים כי יש החלטה לזמן בימים הקרובים את ארביב לחקירה באזהרה. ארביב הסכים לבדיקת פוליגרף.

בשבוע האחרון העידו בפרשה, שלושה מקורבים לרב פינטו,בנושא זה. בין הנחקרים איש העסקים בן ציון סוּקי, שהעביר לידי החוקרים מסמכים המעידים על טובות ההנאה שקיבל לכאורה ניצב ארביב.

במידה ותיפתח נגד ארביב חקירה פלילית, הוא יושעה מהמשטרה לתקופת זמן בלתי מוגבלת.

במקביל, יקיימו היום(א'), עורכי דינו של הרב פינטו פגישה עם יהודה ויינשטיין, היועץ המשפטי לממשלה, ועם פרקליט המדינה שי ניצן, משא ומתן לדרישת הרב פינטו והוא להגיע להסדר טיעון בפרשה.

עורכי דינו של הרב ידרשו מהפרקליטות, כפי הנראה, את מחיקת כתב האישום נגד הרב פינטו זאת בתמורה להעברת חומרים ועדויות נגד ארביב. נראה כי הפרקליטות תסכים להקל בחומרת העונש, אך לא למחוק את התיק לחלוטין.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בס״ד
    עם שעון ברייטלינג יוקרתי בתמונה
     

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב