הערב: בהוראת מרן הגר"ח – מפגן מחאה ענק נגד הפגיעה במרן ראש הישיבה ברחובות העיר

רבנים חשובים ושליחים מטעם בני הבית ברחוב חזון איש 5, ביתו של מרן הגראי"ל שטיינמן, נכנסו בשעות האחרונות שוב ושוב לביתו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, להיוועץ בו האם לקיים מפגן מחאה של בני ישיבות ואברכים בבני ברק, כנגד הפגיעה האלימה והמזעזעת בגראי"ל שטיינמן, שאירעה הבוקר בביתו.

הגר"ח הכריע: יש לצאת למחאה נמצרת על כבוד התורה שנרמס.

עצרת המחאה הענקית תתקיים אם כן הערב ברחובה של עיר בבני ברק, ותיערך ברחוב לנדא פינת נחמיה בעיר, לא הרחק מביתו של הגראי"ל.

בתוך כך, יצוין כי הגראי"ל שטינמן מרגיש שלא בטוב מאז הפגיעה הבוקר. הגראי"ל, מספרים מקורביו, שרוי בצער גדול מהפגיעה הבוקר ויש חשש לשלומו.

מהבחינה הפיזית, מקורביו טוענים כי יש חשש לשבר בצלעותיו של הגראי"ל.

 

צילום: אהרן והב

11 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אבל יש ויכוח אם להוקיע, כי ר' שמואל אומר לא להוקיע

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. איני מבין למה אנשים מגיבים ללא טעם, הרי אמרו שהוא מעורער בנפשו אז אם כן מדוע לחשוב שזה קשור לעוד דברים [ובכל מקרה מעורער בנפשו ששומע ביקורת קלה מנפח אותה בליבו], ב' הרי סביר להניח ששמו פילץ משום שהוא משפחה של הגר"א פילץ שכתב מכתב עבור כבוד הגראי:ל והורה לבחור ג', וא"כ באמת סביר שזה היה התקפת טירוף, ד', אני עבדכם הנאמן הכותב מכיר את האברך – וחווה [לעיני] התקפת עצבים בישיבה [למרות שבכתבה היה כתוב שאין לו עבר נפשי], הוא הועבר מיד לאישפוז,

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. לכבוד הרב הצדיק הגאון הח"כ מוה"ר משה גפני וחביריו: "האלימות נגד זקני הדור שליט"א נגרמה על ידך וחבירך" האלימות מהאברך שתקף מרן הבוקר, הוא משום שלקחתם (צ"ל שגנבתם) הרבה מהזמן היקר של הזקני הדור, בשביל הבחירות של הציונים ימ"ש, וכולו לשם שמים!!! אבל זה לא לשם שמים של הקב"ה רק לשם שמים של השטן וחביריו.

  תדעו: שהיום יש קיטרוג גדול בשמים על הביטול תורה שגרמתם לגדולי הדור, ובחורי ישיבה, ואברכי הכולל, ובפרט הביטול תורה שהי' בעד הבחירות הטמאות הציונות ר"ל.

  חז"ל אומרים ותלמוד תורה כנגד כולם!!! ולא כתוב בשום מהראשונים או פוסקים "שהבחירות דוחה תלמוד תורה" ולמעשה הקב"ה המנהיג את העולם הראה לכם שלא הצלחתם בירושלם וכו' והרה"ג ר' שמואל שליט"א כן הצליח יפה יחסית.

  תתביישו לכם על הביטול תורה שגרמתם לאלפי בני תיירה
  תתביישו לכם על המחלוקת שגרמתם ביו גדולי ישראל
  תתביישו לכם על השקרים שגרמתם
  תתביישו לכם על הגניבות וכו' ועל דברי חוצפה נגד הגדול הקדוש מירושלם.
  תתביישו לכל על ה"חילול השם" הנורא שגרמתם בארץ ישראל ובכל העולם כולו. אצל החילונים לא ראינו מחלוקת כמו שהי' אצלכם ובאלו שכמותכם הנקראים "חרדים"
  על חילול שם שמים ברבים אין מוחלין לו ר"ל.

  עד לאיפה היגעתם ?אתם באמת חרדים? תזכרו: י-ש דין וי-ש דיייין העולם "אינו" הפקר כמו שאתם חושבים. ליטאים – עברתם כל הגבולות!

  למי שמוחו בקדקודו מבין שכל רגע, שני', ודקה, של הזקני הדור המנהיגים אותנו לקראת ביאת המשיח, חשוב בשמים, ולמה בזבזתם זמנן של הגדולים על שטויות כמו הבחירות? הי' צריך לעשות נגדכם מחאה רבתי! איך העזתם לעשות ככה לגדולי ישראל? ולנו.

  השבוע הי' רעידת אדמה השישית וכולם ישינים!!! למה? ומה אם כבוד התורה? של הרה"ג ר' שמואל אוירבאך שליט"א ומרן של כל בני הגולה ה"ה ר' חיים קנייבסקי שליט"א עד 120 הספר תורה החי? ומה אם כבוד התורה של מרן ר' חיים ה"ספר תורה החי" שיודע בעל פה כל התורה כולה!!!!

  הקב"ה מרעיד את הארץ כדי שנתעורר בתשובה שלמה מהר. אנחנו צריכים לעורר מאוד מאוד לשפר המעשים שלנו, כפי שכתוב בספרים הק’ – ובחסד הבורא ב”ה הוא לא החביא מאיתנו את הדרך להגיע ולהתקרב אליו.

  למה מבזים תלמידי חכמים ברבים בביטול תורה. לא עת לצחוק ח"ו, המשיח כבר בפתח אבל אנחנו כולנו צריכים לשוב בתשובה, לשם יתברך שמו, ולא לישון. אך ורק – ותשובה ותפלה וצדקה מעבירים את רוע הגזירה. נא לזכור לשפר הצניעות מיד!!!.

  יה"ר שירחמו אליכם מן השמים של השכינה הקדושה, ותזכו לשוב בתשובה שלמה בב"א.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • מפגר אין לי מילה אחרת אם מי אתה מתעסק עם הרב שטינמן ורב חיים קניבסקי
   מה שכתבת בדיוק ההפך חייבים להוקיע אותם כמו שאמר הרב קנייבסקי לכל ראשי הכוללים להעיף את כל מי שהצביע עץ. ושוב תודה לרב ח"כ מוישה גפני על כל תקופת הבחירות הזאת חזק ואמץ!!!

   חיים |
   הגב
 4. שקר גס!!!!!! אברך מן המנין שמו פילץ ששמע כל החודשים האחרונים דברי הסתה והוא מבצע את מה שהנורמלים מדברים גם הם לא נורמלים והגיע הזמן להוקיע ולכנות אותם בשם "חברי הכת" כמו שעשה הרב סורוצקין ב"עטרת שלמה"

  תמר |
  הגב
  • שקרן!!!!!!!!!!! מוציא שם רע על ציבור שלם. המשפחה כתבה מכתב שמדובר בחולה נפש שתומך ברשימת ג' אני שכן שלו ממרומי שדה בקרית ספר מדובר בתומך קיצוני של ג' שכל חזית ביתו מרושת בשלטי ג' זה כמה שבועות. כל מי שטוען אחרת מעוות את המציאות ועובר על איסור מוציא שם רע וגדול עוונו מנשאו כמבואר בספר חפץ חיים.

   הרב דוד |
   הגב
  • לתמר
   יישר כח על תגובתך הכנה והישירה.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 5. ממש, לא הגיוני שיתקוף עד כדי כך מסיבות פוליטיות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. חייבים להדגיש שהתוקף הוא חולה נפש ידוע אין כל קשר לשום דבר אחר !!!

  בן תורה |
  הגב