מסתמנת פשרה בין כחלון לנתניהו: ראשי התאגיד יודחו

מסתמנת פשרה שתביא לסיום המשבר הקואליציוני בין שר האוצר כחלון לבין ראש הממשלה. על פי ההסכם, התאגיד לא ייסגר בתמורה לפיטוריהם של ראשי התאגיד.

מסתמנת פשרה שתביא לסיום המשבר הקואליציוני בין שר האוצר כחלון לבין  ראש הממשלה. על פי ההסכם, התאגיד לא ייסגר בתמורה לפיטוריהם של ראשי התאגיד.  מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד ייפגש היום עם מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר בכדי להגיע לפשרה בין הניצים.

על פי הפרסום"בידיעות אחרונות", ההסכמות המתגבשות יכללו את עליית התאגיד לשידור במועד, 30 באפריל, כולל הדחת ראשי התאגיד. טרם ברור האם  נתניהו יסכים לפשרה המתגבשת.

אמש נערכה פגישה לילית בתל אביב בין השר יריב לוין למנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד שם ישבו השניים בניסיון להגיע לפשרה מוסכמת. לאחר הפגישה אמרו שני הצדדים כי הייתה "אווירה טובה ורצון משותף למצוא פתרון".

קודם נסיעתו של נתניהו לסין,  הבהיר נתניהו כי הוא מתכוון ברציניות לפרק את התאגיד גם בעבור בחירות . "לא הבנתם אותי נכון ב-2014 ואתם לא מבינים אותי נכון גם עכשיו", אמר נתניהו בשיחות עם מקורביו.

"אתם מספרים כל הזמן שכל מה שאני רוצה זה שלטון, אבל במבחן התוצאה, הייתי מוכן לוותר אז כשראיתי שאני לא מצליח להשיג כלום, וגם עכשיו – כי הנושא היקר ביותר לליבי הוא התקשורת", הוסיף ראש הממשלה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.