מעבר דירה – טיפים למעבר יעיל יותר

התקופה בה עוברים מקום מגורים עשויה להתגלות ברוב המקרים כלא פשוטה אם לא עושים זאת בצורה מושכלת ומתוכננת ביותר. מתחים רבים מתפתחים, חוסר הוודאות גדל והזמן שמתבזבז פשוט משווע. על מנת למנוע מכם את התהליך המתיש, ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיאפשרו לכם מעבר דירה רגוע ונעים מתמיד.

 

שירותי מיון ואריזה

אחד הדברים החשובים ביותר בזמן מעבר דירה הוא לשמור על גופכם מבחינה פיזית ונפשית גם יחד. שמירה על הגוף מבחינה פיזית היא למנוע מצב בו אתם נפצעים בעקבות הרמת משאות כבדים כגון רהיטים, ארגזים ושקיות עמוסות ושמירה על הנפש היא למנוע מראש את הלחצים והמריבות שעלולים לצוץ בדרך. הפתרון לשני המישורים טמון בהיעזרות באנשי מקצוע ייעודיים לאורך כל שלבי המעבר, והדבר מתחיל כבר בשלב האריזה ההתחלתי. כיום ניתן למצוא שירותי אריזת דירות יעילים למדי אשר כוללים הגעה של אורזים מקצועיים אליכם הביתה. אנשי מקצוע אלה ידאגו למיון כל החפצים בצורה מסודרת ואריזתם בצורה מקצועית שאף תאפשר פריקה מהירה ונוחה על ידם במקום החדש.

 

חשוב מאוד להתכונן היטב לקראת התהליך ולהתחיל לסמן טרם הגעת חברת האריזה את החפצים שאינכם מעוניינים בהם. תוכלו למכור אותם כיד שנייה או לבקש מהאורזים שיפנו את התכולה המיותרת למקום פינוי מאושר ע"פ חוק. קחו בחשבון כי אם תשליכו את הפסולת באופן עצמאי בפחים השכונתיים דבר זה עשוי לעלות לכם ביוקר לא רק בהסתבכות עם השכנים הזועמים, אלא אף עם העירייה שביכולתה לקנוס אתכם על כך.

 

שירותי ההובלה

אחת מנקודות התורפה של כל מעבר דירה הוא כמובן יום המעבר עצמו והובלת התכולה ממקום למקום. בנקודה זו הציוד היקר שלכם שלכם עשוי להינזק ולהיאבד וברור שאינכם מעוניינים בכך. מסיבה זו חשוב מאוד להתקשר עם חברת הובלה מבוססת ובעלת מוניטין ולהימנע ככל האפשר מ- "חאפרים" כאלו ואחרים שעשויים לגרום להרבה יותר נזק מתועלת רק בגלל שרציתם לחסוך בכמה מאות שקלים. שירותי הובלה מקצועיים לא רק שיובילו את חפציכם בשלום אלא אף יכללו ביטוח לכל התכולה שלכם במלואה על כל צרה שלא תבוא. חברת הובלות מקצועית אף תעמוד תמיד בלוחות זמנים ותעסיק אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, שמבוטחים בעצמם באחריות מקצועית מקיפה.

 

שירותי ניקיון

כאשר עוברים דירה נתקלים לא מעט בתופעה של לכלוך רב במקום החדש, בין אם מדובר על דירה חדשה מקבלן שזקוקה לניקוי ראשוני ובין אם מדובר על דירה משומשת. לוחות הזמנים שלכם צפופים גם כך ובמהרה תגלו כי אתם עומדים להעביר תכולה של דירה שלמה אל תוך דירה מלוכלכת שאחר כך קשה מאוד לנקותה. לכן מומלץ כי תזמינו חברת ניקיון מקצועית כמה ימים לפני המעבר עצמו. מעבר דירה שנעשה באופן זה הופך להיות קל ונוח בהרבה שכן המנקים יותירו בסיום עבודתם דירה מצוחצחת, שעברה ניקיון של כל הכלים הסניטריים, פוליש, חלונות וכל מה שתבקשו. כל מה שיישאר לכם זה רק להגיע, לסדר את החפצים ולהתרווח.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.