"מעולם לא נתבקשתי על ידי מר נתניהו לבצע מעקב אחרי החוקרים"

ראש הממשלה התייחס הערב למספר פרסומים בתקשורת אודות מעורבותו בעניין העתירה לעצור את פרסום ההמלצות, ועל הקשרים שכביכול הפעיל עם האיש העסקים וולטר סוריאנו

ראש הממשלה התייחס הערב למספר פרסומים בתקשורת  אודות מעורבותו בעניין העתירה לעכב את פרסום ההמלצות, ועל הקשרים שכביכול הפעיל עם האיש העסקים וולטר סוריאנו ששמו נקשר כמי שהתבקש על ידי ראש הממשלה לעקוב אחרי חוקרי המשטרה שחוקרים את ראש הממשלה.

"הערב בפינת הפייק ניוז היומית", פתח ראש הממשלה את הפוסט ."אני לא מכיר את העתירה שהוגשה בעניין ההמלצות ואין לי שום קשר אליה. ממילא כולכם כבר מבינים מה ערכן של ההמלצות, שהודלפו כבר לפני שנה ומאז שודרו ומוחזרו בתקשורת אינספור פעמים".

נתניהו התייחס לפרסום אודות הפעלתו של איש העסקים שיעקוב אחרי חוקרי המשטרה וכתב: "ביממה האחרונה פורסמו בתקשורת רמיזות הזויות כאילו הפעלתי אדם בשם וולטר סוריאנו, שהוגדר ״מקורבי״, למעקב אחרי חוקרי משטרה. מה לעשות שלא נפגשתי או דיברתי עם סוריאנו כבר שמונה שנים?".

"זה אומר הכל על המשך הניסיון המגוחך לקשור אותי למעקבים לכאורה אחרי חוקרי משטרה. לא הפעלתי איש", הסביר.  כל זה מדגיש שוב מדוע ביקשתי לחקור זאת באופן מיידי, בלתי תלוי ואובייקטיבי.

הערב (ראשון) פורסמה במהדורה המרכזית תגובה ראשונה לרמיזות המפכ"ל – מצד וולטר סוריאנו, איש העסקים שמתגורר  מפיק סרטים המקורב לנתניהו שטען לאחרונה כי אסף מידע נגד חוקרי המשטרה. פרקליטו של סוריאנו, עו"ד אילן בומבך, אמר בשמו בהתייחסות ראשונה: "מעולם לא נתבקשתי על ידי מר נתניהו לבצע מעקב אחרי החוקרים".

על פי ליברל, וולטר סוריאנו, מפיק מקסיקני שמתגורר בירושלים ונחשב מקורב לנתניהו. בתחילת שנות האלפיים הפיק סרט על יוני נתניהו ז"ל, ומאז הקשרים בין המדינאי למפיק התהדקו. נתניהו אף נסע בעבר בתיווכו של סוריאנו למקסיקו לגייס כספים עבור העמותה החרדית 'לב מלכה' המסייעת בטיפול בחולי סרטן. בסביבתו של נתניהו אומרים שהוא נפגש לעתים עם סוריאנו ומעריך את דעתו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.