מעורר חלחלה: רוקדים על הדם • תגובות מזעזעות ונוטפות שנאה באתר YNET בתגובה לכתבה על התאונה הקטלנית בויליאמסבורג עוד בטרם הובא הזוג למנוחות

על רקע הטרגדיה הנוראית בויליאמסבורג, עם מותם של הזוג גרוייבער כשהיו בדרכם לחדר לידה, מצאו לנכון גולשי YNET להגיב על האירוע באופן מעורר חלחלה. אין זה דבר חדש לצערנו, ההשתלחות הזו בטוקבקים באינטרנט. אולם הלב מתפלץ למקרא התגובות המזעזעות ונוטפות השנאה, כאשר הדם עוד טרי ובני הזוג עדיין לא הובאו למנוחות. היום נודע כי גם תינוקם הלך לעולמו לאחר שנלחם על חייו במשך יממה. והעצב מהמקרה המחריד כל כך, שבו נמחקה משפחה בתחילת דרכה, מתערבב עם העצב על שנאת האחים, על הבורות ועל חוסר הבושה לומר דברים כגון:

YNET4

 היה מי שבזמן כואב כזה מצא לנכון להביע דעתו על הלבוש החסידי בצורה בוטה וחסרת רגש

YNET1

 חשוב לציין, כי לא מדובר בטובקיסטים אנונימים, אלא בכאלה המגיבים באמצעות פייסבוק, ומזוהים בשמם ובתמונתם, גם כאשר הם כותבים דברי כפירה, בציניות נבזית ומיותרת במיוחד על רקע האירוע המזעזע בו נהרגו זוג צעיר בדרך ללידת בנם הראשון, שנפטר גם הוא כעבור כמה שעות.

 YNET5

YNET4

גם בטוקבקים נמצאו תגובות מלאות ארס ו'הומור' קטלני שלא בזמן ובמקום הנכון. אבל YNET לא היסס לאשר את הדברים. דוגמא אחת מיני רבות:טוקבקים ת YNET 4

אין ספק שלקמפיינים נגד הציבור החרדי יש חלק גדול ביצירת האנטי כלפי כל מי שמגיע מהמגזר, גם כאשר מדווחים על מותו. ובאוויר נותרה רק השאלה המדאיגה, עד כמה נמוך אפשר לרדת?

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.