מעזרת הנשים עד קפיצת הגברים: תיעוד ממירון

גם בשעה זו, בתום ההדלקה הראשונה של חסידות באיאן, נמשכת הפעילות המאומצת של מאות שוטרי משטרת ישראל ולוחמי משמר הגבול הפרוסים לאורך צירי התנועה וברחבי מתחם ההילולה. המשטרה מציגה סרטון פעילות מרהיב

היום משעות הבוקר המוקדמות החל השלב המרכזי במוכנות משטרת ישראל בהילולת הרשב״י במירון.

החל משעות הבוקר המוקדמות,מאות שוטרי משטרת ישראל נפרסו בכוחות מתוגברים לקראת הגעתם של עשרות אלפי חוגגים ומאמינים להילולת הרשב"י במירון.

גם בשעה זו, בתום ההדלקה הראשונה של חסידות באיאן, נמשכת הפעילות המאומצת של מאות שוטרי משטרת ישראל ולוחמי משמר הגבול הפרוסים לאורך צירי התנועה וברחבי מתחם ההילולה.

משטרת ישראל מפעילה במהלך המבצע את כלל האמצעים העומדים לרשותה, לרבות אמצעים טכנולוגיים ובכללם בלון תצפית (״צפלין״), רחפנים מסוק משטרתי ומערך מצלמות אבטחה המאפשרים קבלת תמונת מצב מהאוויר בשידור חי על המתרחש בצירי התנועה ובמתחם ההילולה.

יחד עם כוחות המשטרה הרבים, פועלים גם גופי חירום והצלה נוספים לרבות כב"ה, מד״א פקע״ר, איחוד הצלה,זק"א,הרשות למקומות הקדושים, משרד התחבורה ועוד.

המשטרה מסרה  כי שוטרי משטרת ישראל ולוחמי משמר הגבול ימשיכו בפעילות מתוגברת לאבטחתם של כל באי ההילולה סביב השעון עד לסיום החגיגות במתחם קבר הרשב"י.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.