מעיני הישועה: "שיפור ניכר במצבו של הגראי"ל"

ממעיני הישועה נמסר כי בזכות התפילות של עם ישראל בשעות האחרונות שיפור ניכר והתייצבות במצב בריאותו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן

מהמרכז הרפואי מעיני הישועה נמסר כי בזכות התפילות של עם ישראל בשעות האחרונות שיפור ניכר והתייצבות במצב בריאותו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א "מרן עדיין נמצא במצב קשה", הדגישו בבית החולים.

גדולי ישראל ובראשם מרן ראש ישיבת פוניבז' ומרן שר התורה שליט"א קוראים לציבור לקרוע שערי שמים ולהרבות בתפילה בבתי הכנסת, בהיכלי הכוללים והישיבות לרפואתו המהירה והשלמה של אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפו"ש.

 פרופ׳ מוטי רביד אמר בראיון לזיגמן ורבינוביץ ב׳קול ברמה׳ כי יש שיפור מאד משמעותי הבוקר, "מצבו של הרב יציב. התרופות שקיבל למניעת קריסת המערכות, כבר מיותרות".

רביד הוסיף בראיון לזיגמן ורבינוביץ ב׳קול ברמה׳ – לפני שלושה ימים לא היינו אופטימים, אבל כעת אנחנו מקווים שאם לא תהיינה הפתעות, בהמשך הרב יוכל להשתחרר לביתו.

אתמול עבר הרב שטיינמן הליך רפואי שהוכתר בהצלחה על ידי הרופאים. במקביל, בהיכלי הישיבות בארץ ובעולם מרעישים  עולמות וממשיכים לומר פרקי תהילים לפני ואחרי התפילה לרפואת מרן ראש הישיבה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.