להיכן ברחו חסידי כת "לב טהור"? (וידאו)

כל הפרטים על כת לב טהור הקיצונית שגורשה פעם שלישית והפעם מגואטמלה. צפו בכתבה של טטיאנה הופמן


באדיבות רשת
אנשי כת "לב טהור" שוב גורשו בשלישית מכפר אינדיאני בגואטמלה בו חיה עד סוף השבוע האחרון . חברי הכת היהודית הקיצונית גורשו בעקבות סכסוך עם הקהילה המקומית שלא רצתה אותם יותר. זו הפעם השלישית בה הכת מגורשת ממקום מושבה, תחילה מישראל, אחרי כן מקנדה ועכשיו מגוואטמלה. בכל הפעמים הם הואשמו במעשים קיצוניים של התעללות בילדים חסרי ישע ונישואים בכפייה, גם בארץ נעשתה עליהם תחקיר שבו העידו רבים על התעללויות מזעזעות בהם.

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הכל עלילות. שווא עורבא פרח אני ביקרתי בקהילה אין שום שמץ של אמת האנשים שמעלילים הם שונאי דת והם עצמם ספק יהודים אמיתיים מהרסייך ומחריבייך. ממך יצאו" אלה אנשים שאין להם. זיקה לדת ולתורת ישראל נקודה למחשבה

  זוהר |
  הגב
 2. חבל מאד שהתקשורת בישראל מזללת בסיפור עצוב כזה .. בזמן שעשרות משפחות חרדים ודואגים למשפחות היקרות שלהם . בזמן שאירגון הפשע של שלמה העלבראנץ מתעלל מתעתע במשפחות שם וגם בישראל , בתמונה מצולם אוריאל גולדמן חבר ההנהלה ( קאפו) ובתקשורת קוראים לא שלמה העלבראנץ . ממש עצוב שזה כך . המדינה שמה קצוץ על הסיפור והתקשורת בישראל תומכת בה.

  עודד טוויק |
  הגב
 3. דאעא”ש ודאעא”ש!

  הבן נחמן והאבא שלמה “ארז” אלבררנס ימ”ח הם רוצחים!!!! (דאעא”ש ודאעא”ש! כפשוטו) ופושעים רשעים מסריחים עמלקים וכו’ מנהיגי הערב רב שבדורינו….כת, אנשים וילדים מנוצלים ע״י גורו מטורף, בשבי נפשי. מדובר באנשים בכת, רובם עברו התעלליות קשות ממנהיג הכת שלמה ארז הלברנץ ונמצאים בשבי נפשי קשה, כולל הילדים, אתם לא מבינים במה מדובר! מסכנים אנשי הכת.

  אלה בכלל יהודים? סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, בכלל לא מדובר בחרדים! יהודים? אלה יהודים? הצחקתם אותי, סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, הם האנטישמים הכי גדולים. לא פלא שהם לא מחפשים מפלט בישראל. חבורה של פסיכיים, צריך להוציא משם את כל הילדים.

  איך מתקיימת מבחינה כלכלית קהילה שיכולה יום אחד לקום ולעקור למקום אחר יום יום? מאיפה יש להם כל כך הרבה כסף?. גם מבחינת עלויות המעבר, גם מבחינת מציאת פרנסה במקום החדש לקבוצה שמגיעה כגוש אחד.

  נחוץ מבצע לחילוץ כל הקטינים מידי הכת המתעללת והמוטרפת הזו, וגם מאוד מאוד מסוכנים לילדיהם ולחסידיהם, חיים בכחש בטירוף קבוצתי שמנהיג הרב המופרע, כמו בכתות אחרות שנחשפו, כולם נאלצים להיות כפופים לטירוף של מנהיג סדיסטי נשים ובגירים אחרים שירצו בכך. לפי מה ששודר בתכנית של אמנון לוי הם מסוממים בתרופות הרגעה ולא מסוגלים לעשות שיקול דעת.

  “בכת לב [לא] טהור, אחד הלילות ראיתי איך נותנים מלקות לילד בן שבע. הורידו לו את הבגדים, השאירו אותו בתחתונים בלבד, השכיבו אותו וקשרו לו את הידיים והרגליים. 39 מלקות רצח נתנו לו בלי שום רחמנות, והילד צורח בוכה כמעט שהוא מת. ראיתי את זה בעיניים שלי. ארז-השטן! ואשתו נכחו שם בשעת ההלקאה” בשמחה גדולה! חייב לצעוק לעולם!!! הצלת נפשות ממש!! הפושע הגדול- ארז שלמה אלברנז מנהיג הכת, מרשה לעצמו להחזיק עורכי דין בשווי של +$1000 דולר לשעה שיצדיקו את מעשיו ויכסו אחר פשעיו, הוא משחד כל מי שרק אפשר.

  יש לציין כי מדובר במכה קשה עבור חברי הכת המסריח הקיצונית “לב [לא] טהור” אשר גורשה ב”ה כבר ממספר מדינות ואזורים בעולם. רק לפני כמה ימים דווח כי רוב חברי הכת עזבו את מקום מגוריהם בקנדה ועברו לגוואטמאלה בכדי להמנע מהאשמות ודיונים משפטיים של ניצול מיני.

  אנשי רשויות הרווחה במונטריאול העידו על כך שהילדים הוכו פיזית, חיו בהיגיינה נמוכה, הוכרחו לקחת כדורים שונים ללא מרשם, חתונה בגיל צעיר והפרה של החוק המקומי המכריח ילדים ללמוד את חומרי הלימוד המקומיים, דבר שלא יישמו.

  אלה יהודים? סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, רשעים!!! בכלל לא מדובר בחרדים! יהודים? אלה יהודים? הצחקתם אותי, סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, הם האנטישמים הכי גדולים. לא פלא שהם לא מחפשים מפלט בישראל.

  מדובר בכת סרוחה לב [לא] טהור שמשתמשת בדת בקטע ציני לעבירות מין נוראיות. הכת הזאת חיבת להתפרק, לפחות תקראו להם בשם האמיתי שלהם, הם כת קיצוניות פנאטית מגעילה. הם לא יהודים הם חולים. אמורים להיות בכלא לכל ימיהם על מה שהם מעוללים.

  מדובר בכת קיצונית שמתעללת בילדים, כת מטורפת שמתעללת בילדים ובנשים, הם ברחו מהחוק בקנדה מכיון שעמדו להוציא את כל הילדים למשפחות אומנות, הבריחו את הילדים האומללים לגאוטמלה וככה ברחו מהחוק בקנדה, שלמה [ארז] הלברנץ המממז הזה הגורו שלהם – ראש הכת “דאעא”ש” צריך לשבת בכלא כל החיים, הוא כבר ישב בעבר על חטיפת ילד.

  זה לא אפ’ דומה לחרדים זה כת שעוברים שם על הדברים הכי חמורים ביהדות האדמור-ארז-אלברנז זה אדם-בהמה-סרוחה כרזמתי זול בלבוש חרדי שמכה ומתעולל בילדים ונשים ועוד דברים גרועים שאני לא רוצה לכתוב ושכל אחד יבין לבד אין שמה גיטין על פי ההלכה “אלא האדמור” מחליט היום את פה, ומחר את שם, קהילה של מפגרים!!!! סליחה כת לא חרדים!!!! הם ברחו מקנדה כי בית משפט החליט להוציא הרבה מהילדים מהמשפחות שלהם וברוך השם שהם עזבו קנדה, לאשפז ארז הלברנז ובנו נחמן ימ"ח.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אני רוצה להבהיר חד וחלק כל אלה שמכפישים העלילות שווא את קהילת לב טהור הם אנשים חסרי צלם אנוש שונאי דת שונאי ישראל שבני משפחותם חזרו בתשובה המטרה היחידה שעומדת בפניהם זה לגרום נזק תקשורתי לקהילה ונזק בלתי הפיך לבני משפחותיהם איך אפשר להעלות על הדעת שהורים יפגעו בילדיהם באיצטלה שהם דואגים להם זה כבר מראה על שקר וכזב ועל אי שפייות ועל רצון נקמה על זה שהולכים בדרך התורה הקדושה אין שום שמץ לכל השקרים שמפיצים בכדי להצדיק את מעשיהם הנפשעים לא מספיק לנו שיש אנטישמיות בעולם. אותם אנשים מלבים את אש השנאה כלפי יהודים ונותנים לגיטימציה לשנאה זו כואב הלב שיש יהודים כאלה שגורמים נזק ליהודים בכל העולם אני אישית ביקרתי בקהילה טהורה זו והתרשמתי לטובה. מההתנהלות הן ביחס אדם לחברו והן ביחס אדם למקום הקדוש ברוך הוא אני אובייקטיבי לחלוטין. אדם נאור בוגר יחידה קרבית בצהל חי תמציאות ויוצא להגן על קהילה שלא גורמת לאף אחד רע. עובדת את השם ביראה ובאהבה על אדנות התורה הקדושה השם יהיה בעזרם ונשמע בשורות טובות אמן!!! להיזהר. מלשון הרע. אנו לפני יום כיפורים

   דניאל |
   הגב
 4. למה אתם משתמשים בשרתים שלא נפתחים באינטרנט מסונן?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב