מעמד מיוחד ומרגש בישיבת 'בני יששכר' בחדרה

בהשתתפות חבר מועצת 'חכמי תורה' ונשיא מוסדות 'בני יששכר' הגר"ש בעדני שליט"א: מעמד מיוחד ומרגש נערך לרגל סיום מסכת מידות שנלמדה ע"י תלמידי ישיבת 'בני יששכר' בחדרה בשעות בין הסדרים

 

מעמד מרגש ומיוחד לכבודה של תורה נערך ע"י תלמידי ישיבת 'בני יששכר' בחדרה שבראשות הגר"י עשורי שליט"א- מעמד סיום מסכת מידות שנלמדה על ידי הבחורים בשעות בין הסדרים, וכתוספות על החומר הנלמד בישיבה. חבר מועצת 'חכמי התורה' ונשיא ישיבת 'בני יששכר' הגר"ש בעדני שליט"א כיבד את המעמד המיוחד בהשתתפותו.

במעמד סיום המסכת, רבני הישיבה נשאו דברים וציינו לשבח את הבחורים שהתמידו ולמדו בעמל וביגיעה את מסכת מידות בסדר קדשים, מחוץ לשעות הסדרים הרגילים. הבחורים זכו ללמוד את המסכת מתארת את צורת בית המקדש השני והעזרות שסביבו לפרטיהם. רבני הישיבה בירכו את הבחורים שיזכו להמשיך לסיים מסכתות רבות, ונזכה בקרוב ממש לביאת גואל צדק ולבניית בית המקדש.

לאחר מכן, חבר מועצת 'חכמי התורה' ונשיא ישיבת 'בני יששכר' הגר"ש בעדני שליט"א בירך בחום רב את הבחורים שיזכו להמשיך ולעמול בתורה מתוך יגיעה ועמל רב, והודה לרבני הישיבה על המסירות והשקעה הרבה בהעמדת דורות ישרים ומבורכים של לומדי תורה, על לימוד העיון ופיתוח הצד העיוני וביחס אישי לכל אחד ואחד, תוך החדרת שמחת התורה ואהבתה בדרך עליה חונכו בעולם הישיבות.

רבני הישיבה הודו לנשיא הישיבה על השתתפותו במעמד המיוחד שנסך בבחורים כוחות מחודשים ללמוד תורה, והוסיפו כי השאיפה של הנהלת הישיבה, שתזכה להוציא פירות מפוארים בחורי חמד המפארים את כותלי הישיבות הגדולות.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.